Jak prowadzić angażujące zajęcia muzyczne dla dzieci 0-5 lat i wspomagać ich rozwój, nawet jeśli nie masz wykształcenia muzycznego?
DOŁĄCZ DO KURSU ONLINE DLA NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLNYCH I OPIEKUNEK ŻŁOBKOWYCH! UKOŃCZENIE KURSU DAJE KWALIFIKACJE DO PROWADZENIA ZAJĘĆ UMUZYKALNIAJĄCYCH Z ELEMENTAMI TEORII E.E. GORDONA W PLACÓWKACH I INSTYTUCJACH
… to mam dla Ciebie dobrą wiadomość! W tym kursie pokazuję Ci krok po kroku jak umuzykalniać najmłodsze dzieci z wykorzystaniem teorii E.E. Gordona.  A to oznacza, że nie musisz szukać dalej!

Podnieś swoje kompetencje i naucz się efektywnie i w krótkim czasie wspierać rozwój Małego Dziecka przez muzykę!

Każde małe dziecko powinno być otaczane muzyką najwcześniej jak to tylko możliwe. Oznacza to, że nie należy polegać na profesjonalnych muzykach w zakresie umuzykalniania najmłodszych, a jedynie traktować zajęcia przez nich prowadzone jako uzupełnienie procesu, który odbywać powinien się w domu i placówkach opieki nad dziećmi.

Twoja umiejętność wspierania rozwoju dzieci przez muzykę da im jeden z najcenniejszych elementów koniecznych we wczesnym dzieciństwie! I nie – nie musisz by muzykiem. Choć umiejętność śpiewania jest tutaj cenna 🙂

Być może brzmi to dla Ciebie teraz zbyt dobrze, aby było prawdziwe…

… ale na przestrzeni ostatnich 15 lat miałam okazję pomóc setkom rodziców i nauczycieli wspierać w rozwoju najmłodsze dzieci…

.. a dzisiaj mogę w tym pomóc właśnie Tobie!

To nic, że nie jesteś z wykształcenia muzykiem.

Fakt, że jako nauczyciel przedszkolny lub opiekunka w żłobku spędzasz z maluszkami codziennie wiele godzin sprawia, że masz decydujący wpływ na ich rozwój. Umiejętność właściwego włączenia muzyki w codzienne aktywności Twoich podopiecznych jest kluczowa!

To ważne by robić to w odpowiedni sposób.

Kurs „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!” to starannie zaprojektowany kurs online, który krok po kroku pokazuje jak wykorzystać moc muzyki w rozwoju dzieci poprzez codziennie muzykowanie dzięki czemu:

Kurs oparty jest na autorskiej metodzie
F.I.K.A.M & G.R.A.M. dr Karoliny Kizińskiej

F - Fakty

Musisz je znać - okresy krytyczne, sposób nauki muzyki i dlaczego muzyka to podstawa rozwoju dziecka.

I - Instrument

Ale nie daj się zwieść. Nie chodzi tu o instrumenty perkusyjne czy jakiekolwiek inne tylko o twój GŁOS. Najważniejszy instrument!

K - Konsekwencja

Czy trzeba poświęcać dużo czasu na wspólne muzykowanie? Nie. Ale trzeba muzykować regularnie i na bazie kilku zasad.

A -Audiacja

Nasz cel to nauczyć dzieci myślowego przetwarzania muzyki - chcemy by maluchy ją rozumiały i posługiwały się tak swobodnie jak językiem.

M - Możesz

TAK, TY. Nie, nie musisz być muzykiem ani mieć muzycznego wykształcenia. Wystarczy, że poznasz podstawy sprawdzonej teorii i zastosujesz moje rady!

G - Gordon

Zastosowanie teorii Gordona gwarantuje prawidłowe wprowadzanie maluchów w świat muzyki. Jedyna zbadana naukowo teoria umuzykalniania!

R - Ruch

Ruch jest absolutnie kluczowy!

Tylko poprzez ruch dziecko może zrozumieć czym jest rytm.

A- Atrakcyjność

Atrakcyjność w postaci zróżnicowanych stylów, melodii, rytmów czy kolorowych pomocy to gwarancja braku nudy zarówno dla dzieci jak i dla Ciebie!

M - Melodia

Pozwól dzieciom wsłuchać się w melodię! Słowa piosenki są drugorzędne. A dlaczego jest to ważne i jak to zrobić? O tym więcej w kursie online

Czy ten kurs jest dla Ciebie?
Kurs online „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!” będzie dla Ciebie idealny, jeżeli:

W takiej sytuacji Kurs online „Jak umuzykalnić dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!” będzie dla Ciebie IDEALNY, ponieważ jest oparty na badaniach i wieloletnim doświadczeniu.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu, dzięki któremu zapewnisz maluchom optymalny rozwój poprzez zajęcia umuzykalniające – mój kurs jest dla Ciebie. Pokażę Ci krok po kroku, że najszybszym i najlepszym sposobem, aby rozwinąć potencjał dzieci jest codziennie muzykowanie wg teorii E.E. Gordona. Dzięki wykorzystaniu tej teorii pomogłam już wielu rodzicom i nauczycielom i mogę pomóc również Tobie.

Dasz radę – to wcale nie jest trudne, mimo że jest to wiedza oparta na teorii uczenia się muzyki prof Gordona.

Oto co o kursie mówią jego uczestniczki:

Szkolenie bogate w rzeczową, merytoryczną wiedzę na najwyższym poziomie

"Kurs online "Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!" prowadzony przez p. Karolinę Kizińską jest pełen treści i inspiracji na temat umuzykalnienia niemowląt według teorii E. Gordona.

Szkolenie bogate w rzeczową, merytoryczną wiedzę na najwyższym poziomie. Materiały i filmy instruktażowe są czytelne, przejrzyste i twórcze.

Dzięki dołączonym video można przenieść się w świat muzycznych zajęć Gordonowskich, które pobudzają wyobraźnię i dają radość zarówno dziecku, jak i dorosłemu".

Joanna Kaźmierczak (mama 16 miesięcznego synka, pedagog, terapeutka, instruktorka rytmiki)

Joanna Kaźmierczak

Pedagog, terapeutka, instruktorka rytmiki, mama 16 miesięcznego synka

Z całego serca polecam! Kurs otworzył mi oczy i uszy. Dziękuję!

Z całego serca polecam kurs ,,Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!".

Jestem mamą i pracuję w żłobku. Do tej pory coś tam "podśpiewywałam" synkowi czy w pracy, ale zawsze gdzieś tam z tyłu głowy siedziały mi myśli, że nie mam "głosu/zdolności/umiejętności" muzycznych.

Kurs Karoliny pozwolił mi otworzyć oczy (a raczej uszy), że to we mnie tkwi mój największy krytyk, który niepotrzebnie mnie blokuje przed swobodnym śpiewaniem dzieciom.

Bardzo dziękuję Karolinie!!!

Sylwia Czopek

Opiekunka w żłobku, mama 15-m Miłoszka

O autorce kursu:

dr Karolina Kizińska

Doktor nauk o kulturze w ramach badań nad muzyką, nauczycielka muzyki, pianistka, dyrygentka chóralna, certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich z 15 letnim doświadczeniem.

 

Założycielka Szkoły Muzyki Kompozytornia (kompozytornia.pl), Klubu Malucha Fikamy bez MAMY!, właścicielka marki @Supermom Music Lab. Stypendystka Fulbrighta na University of California, Berkeley na wydziale muzyki.

Członkini Towarzystwa Gordonowskiego i The Gordon Institute for Music Learning (GIML). Szkoli rodziców w zakresie umuzykalniania dzieci oraz nauczycieli chcących prowadzić zajęcia gordonowskie dla dzieci młodszych i dzieci w wieku szkolnym (audiacja wstępna i audiacja właściwa) oraz nauczycieli gry na fortepianie.

– PONAD 1000 NAUCZYCIELI PRZESZKOLONYCH ONLINE I STACJONARNIE

– 15 LAT DOŚWIADCZENIA W PRACY GORDONOWSKIEJ, 

– 4 AUTORSKIE KURSY ONLINE W OPARCIU O TEORIĘ E.E. GORDONA, 

– JEDEN Z TRZECH OŚRODKÓW W POLSCE WYDAJĄCYCH CERTYFIKATY UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA ZAJĘĆ GORDONOWSKICH.

Oto, czego konkretnie dowiesz się w trakcie kursu:

Moduł I: Zalety muzyki (Wartość: 100zł)

W trakcie modułu 1 porozmawiamy o tym, dlaczego muzyka jest ważna w rozwoju dziecka – na jakie sfery wpływa, jaką wartość daje maluchom. Pozwoli Ci to zrozumieć dlaczego warto zaangażować się w codzienne aktywności muzyczne z dzieckiem.

Dowiesz się więc m.in:

Moduł II: Jak można uczyć muzyki niemowlaka (Wartość: 100zł)

W module 2 zastanowimy się nad częstą wątpliwością wielu rodziców i nauczycieli, a mianowicie jak to możliwe, że można uczyć muzyki tak malutkie dzieci? Porozmawiamy o tym, czym różni się edukacja formalna od nieformalnej i dlaczego warto otaczać dziecko muzyką od pierwszych dni życia.

Dowiesz się więc m.in:

Moduł III: E.E. Gordon i jego teoria uczenia się muzyki (Wartość: 350zł)

W trakcie modułu 3 omówimy postać E.E. Gordona i stworzoną przez niego teorię uczenia się muzyki. Odpowiemy też na pytanie, dlaczego jest to najlepsza dostępna teoria do umuzykalniania najmłodszych.

Dowiesz się więc m.in:

Moduł IV: Okresy krytyczne (Wartość: 200zł)

W module 4 porozmawiamy o okresach krytycznych – kiedy występują w rozwoju dziecka i dlaczego tak ważne jest by ich nie przegapić.

Dowiesz się więc m.in:

Moduł V: Nauka muzyki a nauka języka (Wartość: 200)

W trakcie modułu 5 porozmawiamy o podobieństwach pomiędzy nauką muzyki i nauką języka ojczystego. Pozwoli to nam zrozumieć sens i wagę zapewnienia dziecku bogatego środowiska muzycznego już od urodzenia.

Dowiesz się więc m.in:

Moduł VI: Kilka słów o mitach (Wartość: 150zł)

Moduł 6 to czas na rozprawienie się z kilkoma mitami. Omówimy szkodliwość przekonań dotyczących talentu oraz konsekwencje określania dziecka jako „utalentowanego”.

Dowiesz się więc m.in:

Moduł VII: Co warto robić a czego lepiej unikać (Wartość: 250zł)

Moduł 7 to prawdziwe złoto – konkretne narzędzia i rady dla Ciebie jak muzykować z dziećmi, czego unikać, a co jest ważne. Dzięki temu modułowi nie będziesz mieć wątpliwości jak zabrać się za organizowanie codziennych muzycznych aktywności.

Dowiesz się więc m.in:

PONADTO: Aż 33 video z przykładami melodii i rytmiczanek! (Wartość: 400zł)

Dołącz do kursu teraz, a dostaniesz aż 4 super bonusy!
[Oferta ważna 24h]

Bonus I: Spotkanie z pianinem (Wartość:100 zł)

Zazwyczaj wartościowe muzykowanie z dziećmi wymaga poświęcenia dużej ilości czasu na szukanie odpowiednich treści… ale z bonusem spotkanie z pianinem będziesz w stanie zaangażować się w muzyczną zabawę w kilka sekund.

Ten bonus to nie tylko dodanie elementu pianina do warstwy wokalnej, ale i wykorzystanie popularnych melodii, które na pewno znasz!

Wystarczy jedynie włączyć video i słuchać oraz śpiewać dla, lub wspólnie z dziećmi.

Jest to niezwykle praktyczny bonus, który zaoszczędzi Ci masę czasu oraz dostarczy możliwość świetnej zabawy.

Bonus II: Nagranie z webinaru „Umuzykalnianie dzieci 0-5 lat (Wartość: 100 zł)

Po 15 latach pomagania rodzicom i nauczycielom we wspieraniu rozwoju maluszków zauważyłam, że warto informacje przedstawiać na różne sposoby, by lepiej zapadały w pamięć. 

Z tego też powodu nagrałam swój webinar, w których innymi słowami opowiadam o temacie umuzykalniania najmłodszych. Byś jak najlepiej zrozumiała i wdrożyła proponowane przeze mnie narzędzia.    

Wszystko, co jest Ci potrzebne, omówione jest raz jeszcze w tym specjalnym bonusowym wideo!

Bonus III: Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość 200 zł)

Dołączając do kursu otrzymujesz również dostęp do mojej zamkniętej społeczności na FB, gdzie wraz z innymi rodzicami i nauczycielami wspólnie dzielimy się pomysłami na zabawy muzyczne z dziećmi, wspieramy w coraz lepszym muzykowaniu i dopingujemy w momentach zwątpienia.

Bonus IV: Zajęcia Gordonki online (Wartość: 200 zł)

Przykład profesjonalnych zajęć gordonowskich. Wszystko, co jest Ci potrzebne, to kolorowe pomoce a resztę otrzymasz ode mnie dzięki temu specjalnemu bonusowemu wideo!

Dołączając do certyfikowanego kursu online “Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat” otrzymasz:
Wartość całego kursu: 2450zł

Nie strać czasu i szansy na poszerzenie swoich umiejętności – po 24 godzinach cena wzrasta do 997 zł!

Najczęściej Zadawane Pytania:

1. Jak szybko nauczę się prowadzić zajęcia?

Poprawna odpowiedź brzmi – to zależy! 

Nie jestem w stanie przewidzieć w jakim tempie i jak dokładnie będziesz przerabiała Kurs online „Audiacja wstępna”.

Mogę powiedzieć jednak, że na przestrzeni ostatnich lat miałam okazję pomóc dziesiątkom nauczycieli. W większości przypadków ćwiczenie prowadzenia zajęć możesz zacząć od razu po wysłuchaniu wszystkich modułów i obejrzeniu przykładów. 

2. Czy muszę mieć wykształcenie muzyczne?

Musisz mieć podstawową wiedzę muzyczną. W kursie posługuję się sformułowaniami, które mogą być dla Ciebie niejasne, jeśli nie miałaś wcześniej do czynienia z zagadnieniami muzycznymi. Ewentualnie – jeżeli doskonale śpiewasz i jesteś skora do nauki a równocześnie zdeterminowana, że chcesz prowadzić właśnie zajęcia gordonowskie – będziesz musiała tę wiedzę uzupełnić.

3. Czy muszę umieć śpiewać?

Tak. Umiejętność czystego śpiewania (prawidłowa intonacja) jest niezbędna do prowadzenia zajęć gordonowskich.

4. Na jak długo przyznawany jest dostęp do kursu?

Dostęp do kursu przyznawany jest przyznawany bezterminowo 🙂 (zgodnie z regulaminem – na rok, w praktyce, w ramach bonusu – na zawsze).

5. Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem znana z tego, że dbam o swoich klientów i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebowała mojego wsparcia to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na kontakt@kompozytornia.pl.

6. Czy ukończenie kursu daje mi uprawnienia do prowadzenia zajęć gordonowskich w placówkach?

Tak. Uzyskanie certyfikatu ukończenia naszego kursu uprawnia do prowadzenia zajęć w placówkach i instytucjach.

7. Jak mogę uzyskać certyfikat ukończenia kursu?

Do uzyskania certyfikatu niezbędne jest przesłanie nagrania prowadzonych zajęć. Nagranie powinno mieć 20-40 minut i być przeprowadzone z dziećmi w wieku 0-5 lat. Jeśli nie masz możliwości nagrać zajęć z dziećmi, możesz nagrać zajęcia bez dzieci. Zajęcia są oceniane i otrzymujesz feedback (opinię). Jeśli wymagają dopracowania, dostaniesz wskazówki co należy poprawić. Jeśli są zgodne z teorią E.E. Gordona i pokazują Twoją umiejętność zastosowania teorii w praktyce – otrzymujesz certyfikat ukończenia kursu.

8. Czy mogę otrzymać fakturę?

Oczywiście. Przy płatności za kurs podaj dane do faktury – otrzymasz ją po zakupie mailem.

9. Czy mogę przesłać nagranie zajęć do certyfikatu więcej niż raz jeśli trzeba będzie je poprawić?

Tak. Możesz przesłać poprawione według wskazówek nagranie ponownie – bezpłatnie. Kolejne analizy zajęć są już płatne 89zł każde. Najlepiej więc przygotuj się dobrze do nagrania po przerobieniu treści kursu, by kilkukrotne nagrywanie i wysyłanie nie było konieczne 🙂

10. Czy promocyjna kwota 497zł jest za cały kurs wraz z bonusami?

Tak. Jest to cena przez pierwsze 24 godziny, potem cena kursu wzrasta do 997zł. Dla osób decydujących się szybko są najkorzystniejsze warunki dołączenia do kursu.
Dołącz do kursu i pracuj w oparciu o innowacyjną metodę, którą wyróżnisz się wśród innych nauczycieli!
Wartość całego kursu: 2450zł

Pozostało tylko…

timer

… do końca oferty promocyjnej! Po tym czasie zamiast 997 zł, zapłacisz 2450 zł. Nie zwlekaj i zdobądź kwalifikacje oraz certyfikat uprawniający do prowadzenia Gordonek. Odpowiedni moment jest właśnie teraz!