Dziękuję Ci za udział w webinarze!
Jeśli chcesz kompleksowo wspierać rozwój twojego maluszka to koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami!


... to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Istnieje sposób, dzięki któremu wszechstronnie wesprzesz twoje dziecko w rozwoju poświęcając zaledwie 5 minut dziennie. A to oznacza, że nie musisz dłużej słuchać dobrych rad czy mieć wyrzutów sumienia, że mogłabyś robić więcej.

Tym bardziej, że:

Dłuższe unikanie konsekwentnego i przemyślanego spędzania czasu z dzieckiem może mieć negatywne konsekwencje!

Większość osób, gdy zmaga się problemem wybrania sposobu wspierania malucha w rozwoju, chodzi z dzieckiem na mnóstwo różnych zajęć i/lub próbuje zmobilizować się do wielu aktywności z dzieckiem w domu. 

Na ogół nie przynosi to jednak oczekiwanych efektów:

A co dzieje się, gdy znięchęcona w końcu się poddajesz? 

Albo gdy robisz w kółko to samo bez zaangażowania, bo nie masz już sił? 

Wtedy mimo dobrych chęci nie dajesz Twojemu dziecku tego czego potrzebuje. Marnuje się jego potencjał i bezpowrotnie mijają okresy krytyczne na naukę.

Jak wyglądałoby jednak Twoje życie gdybyś nauczyła się efektywnie i w krótkim czasie wspierać rozwój Twojego Dziecka?

Wyobraź sobie, że znika chaos, wiesz co i jak należy robić, by spędzać z dzieckiem wartościowy czas i zapewniać mu niezbędne do prawidłowego rozwoju bodźce. 

Jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś mogła spać spokojnie wiedząc, że dajesz dziecku to co najlepsze jednocześnie nie poświęcając każdej wolnej minuty na kolejne zajęcia? 

Być może brzmi to dla Ciebie teraz zbyt dobrze, aby było prawdziwe...

... ale na przestrzeni ostatnich 15 lat miałam okazję pomóc setkom rodziców wspierać w rozwoju ich dzieci...

.. a dzisiaj mogę w tym pomóc właśnie Tobie!

Kurs dla młodych mam „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!” to starannie zaprojektowany kurs online, który krok po kroku pokazuje jak wykorzystać moc muzyki w rozwoju dziecka poprzez codziennie muzykowanie dzięki czemu:

Kurs oparty jest na mojej autorskiej metodzie
F.I.K.A.M & G.R.A.M.

F - Fakty

Musisz je znać - okresy krytyczne, sposób nauki muzyki i dlaczego muzyka to podstawa rozwoju dziecka.

I - Instrument

Ale nie daj się zwieść. Nie chodzi tu o instrumenty perkusyjne czy jakiekolwiek inne tylko o twój GŁOS. Najważniejszy instrument!

K - Konsekwencja

Czy trzeba poświęcać dużo czasu na wspólne muzykowanie? Nie. Ale trzeba muzykować regularnie i na bazie kilku zasad.

A -Audiacja

 Nasz cel to nauczyć dziecka myślowego przetwarzania muzyki - chcemy by nasz maluch ją rozumiał i posługiwał się tak swobodnie jak językiem.

M - Możesz

TAK, TY.  Nie, nie musisz być muzykiem ani mieć muzycznego wykształcenia. Wystarczy, że poznasz podstawy sprawdzonej teorii i zastosujesz moje rady!

G - Gordon

Zastosowanie teorii Gordona gwarantuje prawidłowe wprowadzanie maluszka w świat muzyki! 

Jedyna zbadana naukowo teoria umuzykalniani!

R - Ruch

Ruch jest absolutnie kluczowy! 

Tylko poprzez ruch dziecko może zrozumieć czym jest rytm.


A- Atrakcyjność

Atrakcyjność w postaci  zróżnicowanych stylów, melodii, rytmów czy kolorowych pomocy to gwarancja braku nudy zarówno dla dziecka jak i dla Ciebie!

M - Melodia

Pozwól malcowi wsłuchać się w melodię! Słowa piosenki są drugorzędne. A dlaczego jest to ważne i jak to zrobić? O tym więcej w moim kursie online 🙂

Czy ten kurs jest na pewno dla Ciebie?

Kurs online  „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!” będzie dla Ciebie idealny, jeżeli:

W takiej sytuacji Kurs online dla rodziców "Jak umuzykalnić dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!" będzie dla Ciebie IDEALNY, ponieważ w przeciwieństwie do większości złotych rad twojej znajomej spod piątki - jest oparty na badaniach i wieloletnim doświadczeniu.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu, dzięki któremu zapewnisz swojemu maluchowi optymalny rozwój nie spędzając całych dni na dodatkowych aktywnościach - mój kurs jest dla Ciebie. Pokażę Ci krok po kroku, że najszybszym i najlepszym sposobem, aby rozwinąć potencjał twojego dziecka jest codziennie muzykowanie wg teorii E.E. Gordona. Dzięki wykorzystaniu tej teorii pomogłam już wielu innym rodzicom i mogę pomóc również Tobie.

Kurs online  „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!” NIE JEST jednak skierowany do Ciebie, jeżeli:

Redukujemy liczbę zajęć, ale skupiamy całą energię na poznaniu sposobów muzykowania z dzieckiem w domu. I tu samo słuchanie to niestety za mało – jeżeli naprawdę zależy Ci na wspieraniu Twojego Dziecka w rozwoju to musisz zdobyć konkretne umiejętności. A jedynym sposobem na to, aby je posiąść jest praktyka i działanie. Twój cel to interakcja z maluchem i wspólne spędzanie wartościowego czasu!

Naszym celem nie jest produkowanie geniuszy. Naszym celem jest wykorzystanie mocy muzyki we wszechstronnym rozwoju dziecka i umożliwienie mu wykorzystania swoich wrodzonych talentów i potencjału! 

Oto co o kursie mówią jego uczestniczki:

Joanna Kaźmierczak (mama 16 miesięcznego synka, pedagog, terapeutka, instruktorka rytmiki)

"Kurs online "Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!" prowadzony przez p. Karolinę Kizińską jest pełen treści i inspiracji na temat umuzykalnienia niemowląt według teorii E. Gordona. 

Szkolenie bogate w rzeczową, merytoryczną wiedzę na najwyższym poziomie. Materiały i filmy instruktażowe są czytelne, przejrzyste i twórcze.

Dzięki dołączonym video można przenieść się w świat muzycznych zajęć Gordonowskich, które pobudzają wyobraźnię i dają radość zarówno dziecku, jak i dorosłemu".

Joanna Kaźmierczak (mama 16 miesięcznego synka, pedagog, terapeutka, instruktorka rytmiki)


Karolina Borkowska, mama 7 miesięcznego Wojtusia. 2,5 letniego Olafa

 "Z całego serca polecam kurs umuzykalniania niemowląt i małych dzieci u Pani Karoliny! 

Przystępnie, prosto, a jednocześnie fachowo Pani Karolina przeprowadza nas, rodziców, przez teorię, akcentując najistotniejsze informacje. Są one kluczowe, gdyż to mama i tata są najważniejszymi osobami w procesie umuzykalniania dzieci. 

Okraszona dużą ilością przykładów muzycznych i rytmiczanek teoria umożliwia płynne przejście do praktykowania i muzykowania ze swoimi pociechami. 

Wyrazy uznania dla małego bohatera - Kubusia, synka Pani Karoliny, który pojawia się w filmikach i i po którym widać, że kontakt z muzyką daje mu ogromną radość!"

O autorce kursu:

dr Karolina Kizińska

Mama 6 letniej Amelki i 8 miesięcznego Kuby, dr, nauczyciel muzyki, pianistka, dyrygentka chóralna, certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich z 15 letnim doświadczeniem.

Założycielka Szkoły Muzyki Kompozytornia (kompozytornia.pl), Klubu Malucha Fikamy bez MAMY! oraz Przedszkola Fikamy i GRAMY! w Poznaniu, właścicielka marki @Supermom Music Lab. Stypendystka Fulbrighta na University of California, Berkeley na wydziale muzyki. 

Członkini Towarzystwa Gordonowskiego. Szkoli rodziców w zakresie umuzykalniania dzieci oraz nauczycieli chcących prowadzić zajęcia gordonowskie.   

Oto, czego konkretnie dowiesz się w trakcie kursu:

Moduł I: Zalety muzyki (Wartość: 100zł)

W trakcie modułu 1 porozmawiamy o tym, dlaczego muzyka jest ważna w rozwoju dziecka – na jakie sfery wpływa, jaką wartość daje maluchom. Pozwoli Ci to zrozumieć dlaczego warto zaangażować się w codzienną aktywność muzyczną z dzieckiem.

Dowiesz się więc m.in:

Moduł II: Jak można uczyć muzyki niemowlaka (Wartość: 100zł)

W module 2 zastanowimy się nad częstą wątpliwością wielu rodziców, a mianowicie jak to możliwe, że można uczyć muzyki tak malutkie dzieci? Porozmawiamy o tym, czym różni się edukacja formalna od nieformalnej i dlaczego warto otaczać dziecko muzyką od pierwszych dni życia.

Dowiesz się więc m.in:

Moduł III: E.E. Gordon i jego teoria uczenia się muzyki (Wartość: 350zł)

W trakcie modułu 3 omówimy postać E.E. Gordona i stworzoną przez niego teorię uczenia się muzyki. Odpowiemy też na pytanie, dlaczego jest to najlepsza dostępna teoria do umuzykalniania najmłodszych. 

Dowiesz się więc m.in:

Moduł IV: Okresy krytyczne (Wartość: 200zł)

W module 4 porozmawiamy o okresach krytycznych – kiedy występują w rozwoju dziecka i dlaczego tak ważne jest by ich nie przegapić. 

Dowiesz się więc m.in:

Moduł V: Nauka muzyki a nauka języka (Wartość: 200)

W trakcie modułu 5 porozmawiamy o podobieństwach pomiędzy nauką muzyki i nauką języka ojczystego. Pozwoli to nam zrozumieć sens i wagę zapewnienia dziecku bogatego środowiska muzycznego już od urodzenia. 

Dowiesz się więc m.in:

Moduł VII: Co warto robić a czego lepiej unikać (Wartość: 250zł)

Moduł 7 to prawdziwe złoto – konkretne narzędzia i rady dla Ciebie jak muzykować z dzieckiem, czego unikać, a co jest ważne. Dzięki temu modułowi nie będziesz mieć wątpliwości jak zabrać się za organizowanie codziennych muzycznych aktywności.

Dowiesz się więc m.in:

PONADTO: Aż 33 video z przykładami melodii i rytmiczanek! (Wartość: 400zł)

Dołączając do kursu teraz dostajesz aż 4 super bonusy!

Bonus I: Spotkanie z pianinem (Wartość:100 zł)

Zazwyczaj muzykowanie z dzieckiem wymaga poświęcenia dużej ilości czasu na szukanie odpowiednich treści... ale z bonusem spotkanie z pianinem będziesz w stanie zaangażować się w muzyczną zabawę w kilka sekund. 

Ten bonus to nie tylko dodanie elementu pianina do warstwy wokalnej, ale i wykorzystanie popularnych melodii, które na pewno znasz!

Wystarczy jedynie włączyć video i słuchać oraz śpiewać dla, lub wspólnie z dzieckiem.

Jest to niezwykle praktyczny bonus, który zaoszczędzi Ci masę czasu oraz dostarczy możliwość świetnej zabawy.

Bonus II: Nagranie z webinaru "Umuzykalnianie dziecki 0-5 lat (Wartość: 100 zł)

Po 15 latach pomagania rodzicom we wspieraniu rozwoju ich maluszków zauważyłam, że warto informacje przedstawiać na różne sposoby, by lepiej zapadały w pamięć. 

Z tego też powodu nagrałam swój webinar, w których innymi słowami opowiadam o temacie umuzykalniania najmłodszych. Byś jak najlepiej zrozumiała i wdrożyła proponowane przeze mnie narzędzia    

Wszystko co jest Ci potrzebne omówione jest raz jeszcze w tym specjalnym bonusowym wideo!

Bonus III: Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość 200 zł)

Dołączając do kursu otrzymujesz również dostęp do mojej zamkniętej społeczności na FB, gdzie wraz z innymi rodzicami i nauczycielami wspólnie dzielimy się pomysłami na zabawy muzyczne z dziećmi, wspieramy w coraz lepszym muzykowaniu i dopingujemy w momentach zwątpienia.

Bonus IV: Zajęcia Gordonki online (Wartość: 200 zł)

Czasem masz więcej niż 5 minut i chcesz być może pomuzykować z dzieckiem dłużej bez jechania na zajęcia. Więc ja zajęcia przynoszę do Twojego domu!

Oznacza to, że nie będziesz musiała stać w korkach by przez pół godziny wspierać dziecko w rozwoju podczas profesjonalnych zajęć gordonowskich. Wszystko co jest Ci potrzebne to kolorowe pomoce a resztę otrzymasz ode mnie dzięki temu specjalnemu bonusowemu wideo!

Co otrzymujesz?

Najczęściej Zadawane Pytania:

Pytanie I: Jak szybko nauczę się muzykować z dzieckiem?

Poprawna odpowiedź brzmi – to zależy! 

Nie jestem w stanie przewidzieć w jakim tempie i jak dokładnie będziesz przerabiała Kurs online dla rodziców „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!”.

Mogę powiedzieć jednak, że na przestrzeni ostatnich lat miałam okazję pomóc dziesiątkom rodziców. W większości przypadków muzykowanie możesz zacząć od razu po wysłuchaniu wszystkich modułów. Niektórzy rozpoczynają nawet w trakcie przerabiania kursu 

Pytanie II: Czy muszę mieć wykształcenie muzyczne?

Nie. Jeżeli jesteś laikiem albo jesteś przekonana, że słoń Ci na ucho nadepnął - nadal możesz (a nawet musisz!) muzykować ze swoim dzieckiem. W kursie powiem Ci dokładnie, dlaczego nie tylko jest to możliwe ale przede wszystkim bardzo ważne.

Pytanie III: Czy muszę umieć śpiewać?

Nie. Będę Cię zachęcać do śpiewania ale (jak dowiesz się też z kursu), to jak Ci to wychodzi nie jest najistotniejszą kwestią.

Pytanie IV: Na jak długo przyznawany jest dostęp do kursu?

Dostęp do kursu przyznawany jest przyznawany bezterminowo 🙂

Pytanie V: Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem znana z tego, że dbam o swoich klientów i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebowała mojego wsparcia to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na  kontakt@kompozytornia.pl.

Dołącz do kursu i wykorzystaj potencjał swojego malucha!

Oto, co otrzymasz dołączając do kursu:

Moduł I: Zalety muzyki (Wartość 100zł)
Moduł II: Jak można uczyć muzyki niemowlęta? (Wartość 100zł)
Moduł III: E.E. Gordon i jego teoria uczenia się muzyki (Wartość 350zł)
Moduł IV: Okresy krytyczne (Wartość 200zł)
Moduł V: Nauka muzyki a nauka języka (Wartość 200)
Moduł VI: Kilka słów o mitach (Wartość 150zł)
Moduł VII: Co warto robić a czego lepiej unikać (Wartość 250zł)
Dodatek: 7 animowanych podsumowań każdego modułu
33 video z przykładami melodii i rytmiczanek (Wartość 400zł)
Workdbook w formacie pdf (Wartość 100zł)

Bonus I: Spotkanie z pianiniem (Wartość: 100 zł)
Bonus II: Webinar Umuzykalnianie dzieci 0-5 lat (Wartość: 100 zł)
Bonus III: Zajęcia Gordonki online (Wartość: 200 zł)
Bonus IV: Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość: 200 zł)

Wartość całego kursu: 2450zł

* Zostało tylko 5 promocyjnych pakietów!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności

Krok 1 z 2

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać voucher na zajęcia INTRO i potwierdzić rezerwację miejsca na treningu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas: + 48 691 256 266

Close