CERTYFIKOWANY KURS ONLINE "MUSIC MOVES FOR PIANO"

DLA NAUCZYCIELI GRY NA INSTRUMENTACH KLAWISZOWYCH

Ucz gry na pianinie INACZEJ!
Zdobądź wiedzę i kwalifikacje do prowadzenia zajęć gry na pianinie dla dzieci od 4 roku życia w oparciu o innowacyjną teorię uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona i stworzoną na jej bazie metodę autorstwa Marilyn White Lowe - Music Moves for Piano! 

UKOŃCZENIE KURSU POTWIERDZONE CERTYFIKATEM DAJE KWALIFIKACJE DO PROWADZENIA ZAJĘĆ GRY NA PIANINIE/FORTEPIANIE/KEYBORDZIE WG METODY MUSIC MOVES FOR PIANO

KURS JEST W JĘZYKU POLSKIM

Na rynku pracy liczą się te kompetencje i umiejętności nauczycielskie, które przynoszą realne efekty w pracy z dziećmi

Niezależnie od tego czy prowadzisz swoją działalność gospodarczą, czy jesteś zatrudniona w szkole muzycznej  - ważne jest stawianie na kreatywne i sprawdzone rozwiązania.

Zajęcia wg. metody amerykańskiej pianistki i pedagog Marilyn Lowe - Music Moves for Piano - są nie tylko atrakcyjne zarówno dla nauczycieli, jak i dzieci, ale przede wszystkim - jako oparte na badaniach naukowych - realnie przyczyniają się do rozwijania zdolności muzycznych u dzieci i umożliwiają im nabywanie umiejętności niezbędnych do gry na pianinie w sposób naturalny - wychodząc od praktyki, ruchu i śpiewu, zamiast od teorii. 

Dzięki tym zajęciom dzieci uczą się audiacji, czyli myślowego przetwarzania muzyki podczas jej słuchania i wykonywania, co prowadzi do wykształcenia się umiejętności improwizacji, a więc najwyższej formy świadomego posługiwania się muzyką. 

Nauczanie gry na pianinie wg metody Music Moves for Piano w sposób niezwykle szybki pozwala dzieciom nabywać umiejętności, których brakuje niejednemu dorosłemu - jak chociażby poczucie rytmu i tonalności, rozpoznawania i poruszania się do skomplikowanych rytmów regularnych i nieregularnych czy improwizacji tonalnej i rytmicznej (głosowej i realizowanej na instrumencie). Dzieci, dzięki doskonale dobranej w podręcznikach MMP kolejności utworów, mają możliwość stopniowego doskonalenia aparatu gry bez konieczności grania przez długi czas jedynie gam i kilku dźwięków w kluczy wiolinowym i basowym solo, zanim mają możliwość wykonywać ciekawe utwory. Dzięki oparciu nauczania na duetach nauczyciel-uczeń i rozpoczynania nauki beznutowo, dzieci już od pierwszej lekcji wspólnie z Tobą muzykują na instrumencie, co daje im silną motywację do kontynuowania nauki oraz radość z czasu spędzanego na zajęciach.

Zatem pracując wg tej metody zapewnisz sobie rzesze zachwyconych i zaangażowanych uczniów mających wymierne efekty, oraz stajesz się częścią większego dobra - wspierania rozwoju dzieci przez muzykę. A dodatkowo - podnosisz swoje kompetencje, co na rynku pracy jest zawsze bardzo cenne.

Zdobądź kwalifikacje do prowadzenia zajęć gordonowskich z gry na pianinie dzięki certyfikowanemu szkoleniu online

Jeżeli interesuje Cię teoria E.E. Gordona i metoda Music Moves for Piano...
Jeżeli pracujesz z dziećmi w wieku szkolnym (lub już od 4 roku życia) i szukasz najefektywniejszego sposobu uczenia ich gry na pianinie...
Jeżeli chcesz znać sposób na prowadzenie kameralnych zajęć grupowych z gry na fortepianie...
..i jeżeli chcesz poszerzyć swoje kompetencje i zacząć prowadzić zajęcia wg teorii E.E. Gordona i zrewolucjonizować sposób, w jaki Twoi uczniowie uczą się gry na instrumencie...


... to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

We współpracy z Marilyn Lowe, autorką metody Music Moves for Piano, stworzyłam pierwszy kurs online, który umożliwia nauczycielom zdobywanie nowych kwalifikacji bez wychodzenia z domu i w dogodnym dla nich czasie z zakresu nauki gry na pianinie wg teorii E.E. Gordona! A to oznacza, że możesz rozpocząć swoją przygodę z nauczaniem dzieci według metody MMP już dzisiaj!

Szkolenie zakończone jest certyfikatem, który uprawnia do prowadzenia zajęć wg metody Music Moves for Piano. Aby go otrzymać, należy po przerobieniu kursu przesłać do oceny nagranie z prowadzonych zgodnie ze wskazówkami zawartymi w kursie zajęć (niezależnie od poziomu dziecka/grupy).

Zobacz, dlaczego prowadzenie zajęć gordonowskich z gry na pianinie zwiększa Twoją atrakcyjność na rynku pracy:

Wyobraź sobie, że prowadzisz zajęcia dając dzieciom to co najlepsze i jednocześnie otrzymujesz za to godziwe wynagrodzenie. 

Prowadząc zajęcia wg metody Music Moves for Piano:

Wspierasz rozwój dzieci przez muzykę, dzięki czemu uczą się audiacji, czyli myślowego przetwarzania muzyki i nabywają umiejętności gry na instrumencie naturalnie
Stajesz się bardziej atrakcyjna na rynku pracy, a to przekłada się na lepsze wynagrodzenie
Zapewniasz sobie salę pełną dzieci, które nie mogą się doczekać zajęć z Tobą 
Dbasz o swój rozwój i kompetencje, dzięki czemu poprawiasz swoją sytuację zawodową i satysfakcję z pracy.

Certyfikowany kurs "MUSIC MOVES FOR PIANO" będzie dla Ciebie jedną z lepszych decyzji zawodowych, jeśli:

Jesteś już zmęczona prowadzeniem zajęć z gry na pianinie wychodzących od teorii, uczącej dzieci mechanicznego grania z nut.

Chcesz poznać sprawdzony i rewolucyjny sposób nauczania dzieci gry na pianinie, bo zależy Ci na tym, by jak najlepiej przyczyniać się do ich rozwoju i zdobywania przez nie nowych umiejętności muzycznych

        Chcesz zapewnić sobie więcej możliwości zatrudnienia, bo wiesz, że zajęcia gordonowskie są pożądane na rynku i otworzą przed Tobą dużo możliwości zawodowych

Czujesz, że Twoja praca mogłaby wyglądać inaczej i chciałabyś, by dawała Ci więcej satysfakcji

Posiadasz podstawową wiedzę muzyczną i umiejętność gry na instrumentach klawiszowych

Pragniesz, by zajęcia były atrakcyjne zarówno dla ucznia, jak i nauczyciela oraz przynosiły wymierne, długofalowe efekty

Jesteś otwarta na zajęcia, które są INNE - zawierają nie tylko czas przy instrumencie, ale też ruch, śpiew i rytmizowanie oraz umożliwiają pracę w kameralnych grupach (do 4 osób), bazując na potrzebie i radości dzieci ze współpracy i uczenia się od siebie nawzajem oraz zespołowego muzykowania

W takiej sytuacji Kurs online dla nauczycieli "Music Moves for Piano" będzie dla Ciebie IDEALNY, ponieważ w przeciwieństwie do większości innych tego typu kursów - jest oparty na badaniach i wieloletnim doświadczeniu.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu, dzięki któremu zapewnisz sobie możliwość prowadzenia wyjątkowych zajęć z gry na pianinie - ten kurs jest dla Ciebie. Pokażę Ci krok po kroku, jak prowadzić zajęcia wg metody Music Moves for Piano. Współautorka kursu, sama MARILYN LOWE (!) - autorka serii podręczników i metody MMP nagrała dla Ciebie nie tylko pełen moduł ale też dodatkowo pokazowe zajęcia (napisy w języku polskim) oraz przekazała aż 10 pdfów z materiałami do wykorzystania od zaraz! 

Przeszkoliłam już wielu nauczycieli z nauczania zgodnie z MMP - a teraz mogę to zrobić dla Ciebie.

Oto co o kursie mówią jego uczestnicy:

Absolutny kosmos! Polecam!

  Jestem nauczycielem fortepianu. Kurs „Music moves for piano” zupełnie otworzył mi oczy i nadał nowe spojrzenie na edukację muzyczną i samą naukę gry na fortepianie. Na początku byłem dość chłodno nastawiony, ponieważ kursy internetowe kojarzyły mi się bardziej z chwytliwymi hasłami i nachalnymi reklamami, niż z faktycznie przekazywaną wiedzą. W tym przypadku tak nie jest; kurs jest przepełniony wartościową wiedzą i praktycznymi przykładami, do tego mamy dostęp do ogromu przydatnych materiałów w pdf’ach - wszystko ładnie usystematyzowane i uporządkowane. Otrzymujemy gotowe narzędzie, z którego możemy korzystać - to jest absolutnie to, czego szukałem! Nastąpiła u mnie zupełna zmiana myślenia w odniesieniu do procesów uczenia się muzyki przez dzieci, dostrzegłem też absurdy systemu edukacji, jaki obowiązuje szkołach muzycznych w Polsce - opartego głównie na nauce gry z nut i zasypywaniu dziecka teorią - już od pierwszych zajęć! Tymczasem metoda E.E. Gordona stawia sprawę inaczej - dajemy dziecku możliwość od razu „bycia” w muzyce i doświadczania jej, czerpania z niej radości! Pan Karolina jest wspaniałą, ciepłą osobą, widać w niej prawdziwy entuzjazm, pasję, ale też ogromną wiedzę, profesjonalizm, i wreszcie - misję mówienia światu o tym - bo rzeczywiście ta metoda edukacji muzycznej jest bardzo innowacyjna i wprowadza pewną rewolucję, a efekty jej stosowania są wyraźnie mierzalne, dokumentowane w licznych pracach, artykułach naukowych. Mam cichą nadzieję, że w przyszłości w szkołach muzycznych w Polsce nauka gry na instrumencie będzie się opierała właśnie na podejściu E.E. Gordona 

Absolutny kosmos! Polecam!

Franciszek Siwy

Franciszek Siwy

Nauczyciel fortepianu

Kurs daje to, co obiecuje Karolina - zwrot w sposobie nauczania o 180 stopni!

Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Nie bardzo wiem, czy to, o czym piszę, można nazwać opinią. Ja po prostu chcę dać znać każdemu kto się waha, że po kursie "Music Moves for Piano" nic nie jest takie samo.

Przez lata przechodzenia przez tradycyjny sposób nauki gry na instrumencie (w szkole i na studiach) miałam klarowną wizję jak należy uczyć gry na pianinie. Ale byłam już zmęczona miesiącami grania gam, uczenia klucza wiolinowego i basowego, czym są ćwierćnuty i ósemki i patrzenia jak uczniowie się zniechęcają, bo pierwsze ciekawe utwory zaczynają grać po wielu miesiącach a teoria to dla nich abstrakcja.

Teraz już na pierwszej lekcji gram z dziećmi duety. I to jest fenomenalne! Jakby mi ktoś jeszcze niedawno powiedział, że moje lekcje z uczniami będą pełne radości, ruchu, wspólnego grania i muzycznej zabawy (a przy tym dają efekty lepsze niż przy podejściu tradycyjnym), to pomyślałabym, że zwariował. Ale tak to teraz wygląda i nie wyobrażam sobie powrotu do tego, co było wcześniej.

Kurs daje to, co obiecuje Karolina - zwrot w sposobie nauczania o 180 stopni.

Możliwość uczenia się od samej Marilyn Lowe to już w ogóle wisienka na torcie. Jeszcze raz dziękuje i - jeśli to czytasz i się wahasz - to klikaj póki ten kurs jest w takiej cenie, bo powinien być przynajmniej dwa razy droższy. I jeszcze ta forma online - rewelacja, zwłaszcza dla mnie, bo z moim maluszkiem ciężko byłoby mi teraz dojeżdżać gdziekolwiek stacjonarnie.

Marzena Sadźko

Nauczycielka pianina, mama 8-miesięcznego Kaspra

O autorkach kursu:

Marilyn White Lowe

    Marilyn Lowe, nauczycielka pianina z 40-letnim stażem, wykorzystała swoje doświadczenia oraz wiedzę, żeby stworzyć unikatową serię poświęconą nauce gry na pianinie pt. Music Moves for Piano. Autorka czerpała z teorii audiacji (teorii uczenia się muzyki) Edwina E. Gordona. Seria ta została opublikowana we współpracy ze E.E. Gordonem. W niniejszym opracowaniu zostały również uwzględnione teorie i techniki Carla Orffa, Shinichi Suzuki, Emile Jaques-Dalcroze, Zoltan Kodaly, i Dorothy Taubman, a także myśl muzyczną byłych mentorów i nauczycieli Nadii Boulanger, Menahem Pressler, Walter Robert, Murray Baylor, and Guy Duckworth. Lowe wykorzystuje powyższe metody dydaktyczne w pracy z uczniami ze znakomitym rezultatem od 1992 roku.

Lowe występuje jako pianistka i organistka solowa, jako pianistka w formacji Fine Arts Trio w Columbii, w stanie Missouri, a także w zespołach muzycznych wraz z pracownikami akademickimi. Uczyła w Christian College (obecnie Columbia College) w Columbii, w stanie Missouri, Uniwersytecie Evangel oraz Uniwersytecie stanowym Southwest Missouri (obecnie Uniwersytecie Stanowym Missouri) w Springfield, w stanie Missouri. Aktywnie uczestniczy w wydarzeniach muzyki kościelnej jako organistka, dyrygentka chóru oraz chóru dzwonów ręcznych. Lowe uczy pianina uczniów w każdym wieku. Jej uczniowie zdobywają wysokie noty w kompozycji i wykonaniu w lokalnych i krajowych konkursach muzycznych.

Jako aktywna działaczka w organizacjach muzycznych, jest jednym z założycieli  Springfield Area Arts Council (Okręgowej Rady ds. Muzyki) i the Springfield Piano Teachers Forum (Nauczycielskie Forum Pianistyczne). Była także członkiem Springfield Symphony Orchestra Board of Directors (Zarządu Orkiestry Symfonicznej w Springfield) przez 14 lat. Przez dwa lata była przewodniczącą konwencji oraz przez dwa lata prezesem  Missouri Music Teachers Association (Związku Nauczycieli Muzyki w Missouri). Lowe tworzyła prezentacje nt. Kompozycji, improwizacji, pedagogiki w nauce gry na pianinie oraz audiacji na konferencjach lokalnych, krajowych i międzynarodowych, w tym  World Piano Pedagogy Conference (Światowej Konferencji Pedagogiki w nauce gry na pianinie), Early Childhood Music and Movement Convention (Konwencji ds. Muzyki i Ruchu w Wieku Wczesnoszkolnym), GIML International Conference (Międzynarodowej Konferencji Instytutu Gordona), National Conference on Keyboard Pedagogy, and Music Teachers National Association Conference (Konferencji Krajowej Rady Nauczycieli Muzyki)


Kilka słów od Marilyn Lowe

Marilyn Lowe została uhonorowana tytułem Nauczyciela Roku przez Związek Nauczycieli Muzyki w Missouri w 2007 roku. Jesienią roku 2008 otrzymała z rąk Andrei Apostoli, przewodniczącej Italian Gordon Organization "AIGAM", honorowe członkostwo w tej organizacji za niesamowite osiągnięcia w dziedzinie  pedagogiki w nauce gry na pianinie.

Osiągnięcia akademickie Lowe obejmują tytuły naukowe w dziedzinie nauk humanistycznych i pianina (z wyróżnieniem,  Phi Beta Kappa, otrzymała również stypendium Honnolda na studia podyplomowe) na  Knox College w Galesburgu, w stanie Illinois, tytuł magistra z wyróżnieniem w dziedzinie pianina na Uniwersytecie Indiany, Bloomington, gdzie studiowała pod kierownictwem  Menahem Presslera. Lowe studiowała również organy i muzykę kościelną na studiach podyplomowych. Dostała prestiżowe stypendium uniwersyteckie z tytułu studiów doktoranckich z teorii muzyki na Uniwersytecie Indiany. Została nagrodzona członkostwem w Krajowym Stowarzyszeniu Honorowym Mortar Board i Stowarzyszeniu Pi Kappa Lambda, jest także członkiem Stowarzyszenia Sigma Alpha Iota. Lowe ma czwórkę dzieci i trzynaścioro wnucząt, mieszka w Springfield, Missouri. 


Edwin E. Gordon jest jednym z pięciu światowej sławy innowatorów w dziedzinie edukacji muzycznej. Pozostałymi czterema są  Carl Orff, Shinichi Suzuki, Emile Jaques-Dalcroze, and Zoltan Kodaly. Ci nauczyciele muzyki podkreślają, że muzyka jest sztuką słuchową, nie procesem wizualnym. Ponieważ muzyka jest nauką opartą na słuchaniu i wykonaniu, nie można nauczyć się jej na podstawie intelektu ani poprzez zapis nutowy. Marilyn Lowe stworzyła serię Music Moves for Piano we współpracy z Gordonem właśnie po to, żeby zastosować teorię Gordona w praktyce. Muzykalność i umiejętności muzyczne rozwija się poprzez słuchanie, śpiewanie, nucenie, ruch, instrukcje wykonania motywów, wykonanie, oraz improwizację. Dopiero po zdobyciu wystarczających umiejętności wprowadza  się czytanie i tworzenie zapisu nutowego. Gordon znany jest na całym świecie jako wybitny badacz, nauczyciel, autor, edytor i wykładowca w dziedzinie edukacji muzycznej. Doradzał on jako promotor doktorantom, ale także uczył dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki szeroko zakrojonym badaniom bardzo przysłużył się dziedzinie edukacji muzycznej w takich obszarach, jak: zdolności muzyczne, etapy i rodzaje audiacji, teoria uczenia się muzyki, improwizacja, rytm w ruchu i muzyce. Jego praca jest poświęcona zagadnieniu w jaki sposób się uczymy, gdy uczymy się muzyki.

Edwin E. Gordon poświęcił swoje życie, aby badać i rozwijać teorię uczenia się muzyki (MLT - Music Learning Theory), również znaną jako Teoria Audiacji. MLT odnosi się do pewnych problemów w nauczaniu muzyki, którymi zajmują się tacy myśliciele teorii muzyki jak Dalcroze, Kodaly, Orff, and Suzuki. Seria Music Moves for Piano to przełomowy zestaw do nauki gry na pianinie, który łączy teorię uczenia się muzyki E.E. Gordona oraz idei Dorothy Taubman dotyczących efektywnych, spójnych umiejętności muzycznych.

dr Karolina Kizińska

Mama 8 letniej Amelki i 2-letniego Kuby, dr, nauczycielka muzyki, pianistka, dyrygentka chóralna, certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich z 15 letnim doświadczeniem w nauczaniu.

Założycielka Centrum Gordonowskiego, Szkoły Muzyki Kompozytornia (kompozytornia.pl), muzycznego Klubu Malucha Fikamy bez MAMY! oraz Przedszkola Fikamy i GRAMY! w Poznaniu, właścicielka marki @Supermom Music Lab. Stypendystka Fulbrighta na University of California, Berkeley na Wydziale Muzyki. 

Członkini Towarzystwa Gordonowskiego i The Gordon Institute for Music Learning (GIML). Szkoli rodziców w zakresie umuzykalniania dzieci oraz nauczycieli chcących prowadzić zajęcia gordonowskie dla dzieci młodszych i dzieci w wieku szkolnym (audiacja wstępna i audiacja właściwa) oraz chcących prowadzić zajęcia nauki gry na pianinie zgodnie z teorią E.E. Gordona i metodą Music Moves for Piano.

Oto, czego konkretnie dowiesz się w trakcie kursu:

Moduł I: E.E. Gordon i jego teoria uczenia się muzyki (Wartość: 300zł). W tym module dowiesz się więcej o samym prof. Gordonie i jego teorii MLT (Music Learning Theory), jej związkach z metodą MMP (Music Moves for Piano)

Moduł II a: Różnice pomiędzy klasycznym nauczaniem gry na pianinie a metodą Music Moves for Piano (Wartość: 300zł). 

Moduł II b: Solfeż tonalny i rytmiczny (Wartość: 300zł). W tym module powiem Ci jak wygląda solfeż rytmiczny stworzony przez E.E. Gordona do uczenia dzieci rytmu oraz na czym polega solmizacja relatywna, za pomocą której uczymy dzieci tonalności.

Moduł III a: Podręczniki Music Moves for Piano - etap 1, Keyboard Games A & B (etap audiacji wstępnej u uczniów) (Wartość: 300zł). W tym module omówimy książki Marilyn Lowe dla uczniów na pierwszym etapie nauki - książki dla uczniów i dla nauczyciela.

Moduł III b: Podręczniki Music Moves for Piano - etap 2, Book 1 i dalsze (etap audiacji właściwej u uczniów) (Wartość: 300zł). W tym module omówimy książki Marilyn Lowe dla uczniów na kolejnym etapie nauki - książki dla uczniów i dla nauczyciela.

Moduł IV a: Omówienie książek dla ucznia Keyboard Games A & B na klawiaturze pianina z przykładami.  (Wartość: 500zł). 

Moduł IV b: Wszystkie utwory z książki Keyboard Games A na pianinie  (Wartość: 500zł).  

Moduł V: Kreatywność w metodzie Music Moves for Piano (moduł przeprowadzony przez Marilyn Lowe, autorkę podręczników!) (Wartość: 1000zł). 

Moduł VI: Czytanie i pisanie nut. Omówienie podręczników Marilyn Lowe rozszerzających metodę MMP, która początkowo jest beznutowa o element odczytywania zapisu nutowego i pisania nut (wraz z twórczością ucznia) (Wartość: 500zł). 

Moduł VII: Podsumowanie z prezentacją - Audiacja Wstępna a Audiacja Właściwa oraz nauka zgodnie z Music Moves for Piano, w tym Edukowanie rodziców i Budowanie planu zajęć - najważniejsze zasady i wytyczne (Wartość: 1000zł). 

Dołączając do kursu teraz dostajesz aż 6 super bonusów!

Bonus I: Zajęcia pokazowe prowadzone przez Marilyn Lowe, autorkę podręczników i metody Music Moves for Piano (Wartość: 1000 zł). 

Absolutnie najcenniejszy bonus - obserwuj, analizuj i inspiruj się przy budowie własnych zajęć wzorując się na twórczyni metody i autorce podręczników Music Moves for Piano. W przeciwieństwie do obserwowania zajęć na żywo - do tych możesz wracać wielokrotnie 🙂 

Bonus II: Aż 3 (!) nagrania zajęć pokazowych autorstwa Karoliny Kizińskiej (Wartość: 700 zł)

Bonus III: Przykłady zadań dla uczniów wspierających kreatywność i pokazujących efekty pracy z dziećmi według metody MMP (Wartość: 200 zł)

Bonus IV: PLIKI NUTOWE PDF! Zanim zamówisz swoje książki Music Moves for Piano, dostajesz od Marilyn Lowe aż 10 (!) plików PDF z przykładami utworów i piosenek z książek Keybord Games oraz Books 1-5 plus ćwiczeniami dla uczniów do odczytu zapisu nutowego i pisania nut - każdy po kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt stron! (Wartość: 1000zł) 

Bonus V: Workbook (E-book) Dzięki najważniejszym informacjom zebranym w jednym miejscu masz swoje kompendium wiedzy i przykładów nutowych, do których możesz w każdej chwili sięgnąć (Wartość: 200zł) 

Dzięki tym bonusom utrwalisz i poszerzysz wiadomości przekazane w modułach. Pamiętaj, że by odpowiednio zapamiętać i wdrożyć wiedzę, należy ją przyswajać wielokrotnie w różnych formach. 


Bonus VI: Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość 200 zł)

Dołączając do kursu otrzymujesz również dostęp do mojej zamkniętej społeczności na FB, gdzie wraz z innymi rodzicami i nauczycielami wspólnie dzielimy się pomysłami na zabawy muzyczne z dziećmi, wspieramy w coraz lepszym muzykowaniu i dopingujemy w momentach zwątpienia.

Dołącz do certyfikowanego kursu online
Music Moves for Piano”:

7 modułów w formie video, które dostarczą Ci niezbędnych informacji o teorii E.E. Gordona i prowadzeniu zajęć gry na pianinie zgodnie z metodą Music Moves for Piano (Wartość 5000zł)
pełne zajęcia MMP x 4 (Wartość 1700zł)
Wsparcie i dostęp poprzez dedykowaną grupę na Facebooku (Wartość 200zł)
Workbook + Dodatkowe bonusy i niespodzianki! (Wartość 1400zł) + CERTYFIKAT

Masz 24 godziny na podjęcie decyzji o dołączeniu, po tym czasie cena wzrośnie do 1497zł

Najczęściej Zadawane Pytania:

Pytanie I: Jak szybko nauczę się prowadzić zajęcia?

Poprawna odpowiedź brzmi – to zależy! 

Nie jestem w stanie przewidzieć w jakim tempie i jak dokładnie będziesz przerabiała Kurs online „Music Moves for Piano”.

Mogę powiedzieć jednak, że na przestrzeni ostatnich lat miałam okazję pomóc dziesiątkom nauczycieli, również w trybie online. W większości przypadków ćwiczenie prowadzenia zajęć możesz zacząć od razu po wysłuchaniu wszystkich modułów i obejrzeniu przykładów. Doskonalenie warsztatu nauczycielskiego w tym temacie to proces ciągły, zachęcam CIę docelowo do uczestnictwa w dedykowanych warsztatach ze specjalistami w tej tematyce również spoza Polski, np. z Marilyn Lowe.

Pytanie II: Czy muszę mieć wykształcenie muzyczne?

Musisz mieć podstawową wiedzę muzyczną i umiejętność gry na pianinie. Zajęcia można prowadzić zarówno w przedszkolach, jak i szkołach.

Pytanie III: Czy muszę umieć śpiewać?

Niezbędna jest prawidłowa intonacja i otwartość na śpiewanie i rytmizowanie z dziećmi. Nie są natomiast wymagane szczególne umiejętności wokalne.

Pytanie IV: Na jak długo przyznawany jest dostęp do kursu?

Dostęp do kursu przyznawany jest przyznawany bezterminowo 🙂 (zgodnie z regulaminem - na rok, w praktyce, w ramach bonusu - na zawsze).

Pytanie V: Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem znana z tego, że dbam o swoich klientów i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebowała mojego wsparcia to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na hello@karolinakizinska.pl.

Pytanie VI: Czy ukończenie kursu daje mi uprawnienia do prowadzenia zajęć gordonowskich zgodnie z MMP w placówkach?

Tak. Uzyskanie certyfikatu ukończenia naszego kursu uprawnia do prowadzenia zajęć w placówkach i instytucjach.

Pytanie VII: Jak mogę uzyskać certyfikat ukończenia kursu?

Do uzyskania certyfikatu niezbędne jest przesłanie nagrania prowadzonych zajęć. Nagranie powinno mieć ok 30 minut i mogą być przeprowadzone z uczniem indywidualnym lub z grupą. Zajęcia są oceniane i otrzymujesz feedback (opinię). Jeśli wymagają dopracowania, dostaniesz wskazówki co należy poprawić. Jeśli są zgodne z teorią E.E. Gordona i metodą Music Moves for Piano - otrzymujesz certyfikat ukończenia kursu.

Pytanie VIII: Czy mogę otrzymać fakturę?

Oczywiście. Przy płatności za kurs podaj dane do faktury - otrzymasz ją po zakupie mailem. 

Dołącz do kursu i zacznij prowadzić Gordonki!

Masz 24 godziny na podjęcie decyzji o dołączeniu, po tym czasie cena wzrośnie do 1497zł

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2024 - Polityka prywatności i Regulamin

Krok 1 z 2

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać voucher na zajęcia INTRO i potwierdzić rezerwację miejsca na treningu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas: + 48 691 256 266

Close