CERTYFIKOWANE SZKOLENIE ONLINE

Ucz muzyki inaczej!
Zdobądź wiedzę i kwalifikacje niezbędne do prowadzenia zajęć dla dzieci w wieku szkolnym w oparciu o innowacyjną teorię uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona.

UKOŃCZENIE KURSU DAJE KWALIFIKACJE DO PROWADZENIA ZAJĘĆ GORDONOWSKICH DLA DZIECI

Na rynku pracy liczą się te kompetencje i umiejętności nauczycielskie, które przynoszą realne efekty w pracy z dziećmi

Niezależnie od tego czy prowadzisz swoją działalność gospodarczą, czy jesteś zatrudniona w szkole (muzycznej lub ogólnokształcącej) - ważne jest stawianie na kreatywne i sprawdzone rozwiązania.

Zajęcia wg. teorii E.E. Gordona są nie tylko atrakcyjne zarówno dla nauczycieli, jak i dzieci, ale przede wszystkim - jako oparte na badaniach naukowych - realnie przyczyniają się do rozwijania zdolności muzycznych u dzieci i umożliwiania im nabywania umiejętności muzycznych. Dzięki tym zajęciom dzieci uczą się audiacji, czyli myślowego przetwarzania muzyki podczas jej słuchania, wykonywania, prowadząc do umiejętności twórczej i improwizacji czy powodzenia w nauce gry na instrumencie. To sprawia, że dzieci w sposób niezwykle szybki i naturalny nabywają kompetencje, których brakuje niejednemu dorosłemu - jak chociażby poczucie rytmu i tonalności, rozpoznawania i poruszania się do skomplikowanych rytmów regularnych i nieregularnych czy głosowego improwizowania w skalach.

Zatem pracując wg tej teorii zapewnisz stajesz się częścią większego dobra - wspierania rozwoju dzieci przez muzykę. A dodatkowo - uatrakcyjniasz swoje kompetencje, co na rynku pracy jest zawsze bardzo cenne

         Zdobądź kwalifikacje do prowadzenia zajęć gordonowskich dzięki certyfikowanemu szkoleniu online

Jeżeli interesuje Cię teoria E.E. Gordona...
Jeżeli pracujesz z dziećmi w wieku szkolnym i szukasz najefektywniejszego sposobu uczenia ich muzyki
..i/lub jeżeli chcesz poszerzyć swoje kompetencje i zacząć prowadzić zajęcia wg teorii E.E. Gordonona i zrewolucjonizować sposób, w jaki Twoi uczniowie uczą się muzyki


... to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Stworzyłam pierwszy kurs online, który umożliwia nauczycielom zdobywanie nowych kwalifikacji bez wychodzenia z domu w dogodnym dla nich czasie! A to oznacza, że możesz rozpocząć swoją przygodę z umuzykalnianiem dzieci szkolnych według teorii Gordona już dzisiaj!

Szkolenie zakończone jest certyfikatem, który uprawnia do prowadzenia zajęć gordonowskich. Aby go zdobyć, należy po przerobieniu kursu przesłać do oceny nagranie z prowadzenia zajęć wg tej teorii (niezależnie od poziomu grupy).

         Zobacz, dlaczego prowadzenie zajęć gordonowskich zwiększa Twoją atrakcyjność na rynku pracy:

Wyobraź sobie, że prowadzisz zajęcia dając dzieciom to co najlepsze i jednocześnie otrzymujesz za to godziwe wynagrodzenie. 

Prowadząc zajęcia gordonowskie:

Wspierasz rozwój dzieci przez muzykę, dzięki czemu uczą się audiacji, czyli myślowego przetwarzania muzyki i nabywają umiejętności muzyczne
Stajesz się bardziej atrakcyjna na rynku pracy, a to przekłada się na lepsze wynagrodzenie
Zapewniasz sobie salę pełną dzieci, które nie mogą się doczekać zajęć z Tobą 
Dbasz o swój rozwój i kompetencje, dzięki czemu poprawiasz swoją sytuację zawodową i satysfakcję z pracy.

Certyfikowany kurs ‘Uczenie muzyki dzieci w wieku szkolnym zgodnie z teorią E.E. Gordona. Audiacja Właściwa’ będzie dla Ciebie jedną z lepszych decyzji zawodowych, jeśli:

Jesteś już zmęczona prowadzeniem zajęć "o muzyce" zamiast zajęć muzycznych i chcesz by dzieci muzykę wykonywały a nie uczyły się historii bądź teorii muzyki. Czujesz, że Twoja praca mogłaby wyglądać lepiej i chciałabyś, by dawała Ci więcej satysfakcji

Chcesz poznać sprawdzony i wszechstronny sposób wspierania dzieci w rozwoju przez muzykę, bo zależy Ci na tym, by jak najlepiej przyczyniać się do ich rozwoju i zdobywania przez nie umiejętności muzycznych

        Chcesz zapewnić sobie więcej możliwości zatrudnienia, bo wiesz, że zajęcia gordonowskie są pożądane na rynku i otworzą przed Tobą dużo możliwości zawodowych

Posiadasz podstawową wiedzę muzyczną lub jesteś otwarta na jej uzupełnienie

W takiej sytuacji Kurs online dla nauczycieli "Uczenie muzyki dzieci w wieku szkolnym zgodnie z teorią E.E. Gordona. Audiacja Właściwa" będzie dla Ciebie IDEALNY, ponieważ w przeciwieństwie do większości innych tego typu kursów - jest oparty na badaniach i wieloletnim doświadczeniu.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu, dzięki któremu zapewnisz sobie możliwość prowadzenia wyjątkowych zajęć umuzykalniających w szkole - ten kurs jest dla Ciebie. Pokażę Ci krok po kroku, jak prowadzić zajęcia wg teorii E. E. Gordona z dziećmi w wieku szkolnym. Z wykorzystania tej teorii przeszkoliłam już wielu nauczycieli - a teraz mogę to zrobić dla Ciebie.

Oto co o kursie mówią jego uczestniczki:

To szkolenie, które powinien przerobić KAŻDY nauczyciel muzyki

Kurs online "Uczenie muzyki dzieci w wieku szkolnym zgodnie z teorią E.E. Gordona. Audiacja Właściwa" to szkolenie, które powinien przerobić KAŻDY nauczyciel muzyki.

Z wykształcenia jestem pedagogiem i managerem muzycznym, również mamą 6-letniego Jasia. Sama mam za sobą doświadczenia tradycyjnej szkoły muzycznej i marzy mi się, by uczniowie uczyli się muzyki inaczej. By ją kochali, rozumieli i się nią cieszyli. By uczyli się muzykowania a nie teorii.

Jeśli chcesz kompletnie zmienić perspektywę na to jak należy uczyć dzieci muzyki i poznać teorię E. E. Gordona - ten kurs to najlepszy wybór. Polecam, polecam, polecam.

Dziękuję Ci, Karolina, za ten kurs i misję zmiany obrazu polskiego szkolnictwa i nauki muzyki.

Jana Lewandowska

Pedagog, manager muzyczny, mama 6-letniego Jasia

Jest rzeczowo, jest przyjaźnie, jest energia. Super kurs!

Kurs online "Uczenie muzyki dzieci w wieku szkolnym zgodnie z teorią E.E. Gordona. Audiacja Właściwaw profesjonalny i przystępny sposób pokazuje nam, nauczycielom, jak uczyć dzieci muzyki. Jak kolejno wspierać je w nabywaniu umiejętności muzycznych, jak prowadzić w kierunku audiowania czyli myślowego przetwarzania muzyki, tworzenia i improwizacji.

Jest rzeczowo, jest przyjaźnie, jest energia, a 7-letnia Amelka na przykładach obrazuje każdy element. Możemy od razu zastosować podczas naszych zajęć z dziećmi. 

Super kurs!"

Anna Markowska

Nauczycielka muzyki

O autorce kursu:

dr Karolina Kizińska

Mama 7 letniej Amelki i 20 miesięcznego Kuby, dr, nauczyciel muzyki, pianistka, dyrygentka chóralna, certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich z 15 letnim doświadczeniem.

Założycielka Szkoły Muzyki Kompozytornia (kompozytornia.pl), Klubu Malucha Fikamy bez MAMY! oraz Przedszkola Fikamy i GRAMY! w Poznaniu, właścicielka marki @Supermom Music Lab. Stypendystka Fulbrighta na University of California, Berkeley na wydziale muzyki. 

Członkini Towarzystwa Gordonowskiego i The Gordon Institute for Music Learning (GIML). Szkoli rodziców w zakresie umuzykalniania dzieci oraz nauczycieli chcących prowadzić zajęcia gordonowskie dla dzieci młodszych i dzieci w wieku szkolnym (audiacja wstępna i audiacja właściwa) oraz chcących prowadzić zajęcia nauki gry na pianie zgodnie z teorią E.E. Gordona.

Oto, czego konkretnie dowiesz się w trakcie kursu:

Moduł I: E.E. Gordon i jego teoria uczenia się muzyki (Wartość: 300zł). W tym module dowiesz się więcej o samym prof. Gordonie i jego teorii MLT (Music Learnig Theory)

Moduł II: Audiacja wstępna a Audiacja właściwa - typy i stadia (Wartość: 300zł). W tym module poznasz różnice pomiędzy audiacją wstępną (nieformalnym kierowaniem edukacją muzyczną dziecka) a audiacją właściwą (formalnym kierowaniem edukacją muzyczną dziecka starszego).

Moduł III: Zdolności a umiejętności muzyczne (Wartość: 300zł). Ten moduł pozwoli Ci zrozumieć czym różnią się zdolności od umiejętności, jak rozwijać te pierwsze i wspierać nabywanie tych drugich i jakie znaczenie mają zdolności i ich poziom w kontekście nabywania różnych umiejętności muzycznych (takich jak np. gra na instrumencie)

Moduł IV: Solfeż rytmiczny i solmizacja relatywna czyli Twój nowy słownik do nauczania dzieci muzyki (Wartość: 300zł). W tym module powiem Ci jak wygląda solfeż rytmiczny stworzony przez E.E. Gordona do uczenia dzieci rytmu oraz na czym polega solmizacja relatywna, za pomocą której uczymy dzieci różnych tonalności. 

Moduł V: Kolejność uczenia się umiejętności - wprowadzenie (Wartość: 300zł). W tym module poznasz poziomy w ramach różnicowania i wnioskowania, przez które przechodzą dzieci ucząc się muzyki. Dowiesz się jak sekwencyjnie odbywa się ta nauka oraz jakie przykłady prezentować by umożliwić uczniom przechodzenie przez poszczególne etapy.

Moduł VI: Różnicowanie W sześciu podmodułach omówiony jest dokładnie każdy poziom uczenia się umiejętności wraz z przykładami w ramach poziomu różnicowania (Wartość: 500zł). 

VI a - Poziom słuchowo głosowy

VI b - Poziom skojarzeń słownych i syntezy części

VI c 1 - Przykłady serii motywów rytmicznych na poziomie skojarzeń słownych, od makro-mikrobitowych, po rozdrobnienia, pauzy, wydłużenia i rytmy nieregularne

VI c 2 - Przykłady motywów tonalnych na poziomie skojarzeń słownych w tonalności durowej i molowej, zarówno w wersji T i D, jak i T, S, D (T- tonika, S - subdominanta, D - dominanta)

VI d - Poziom skojarzeń graficznych

VI e - Poziom syntezy całościowej

Moduł VII: Wnioskowanie W tym module omówiony jest każdy poziom uczenia się umiejętności wraz z przykładami w ramach poziomu wnioskowania, a więc Uogólnianie, Twórczość i Improwizacja oraz Rozumienie Teoretyczne (Wartość: 300zł)

Workbook (E-book) Dzięki najważniejszym infomracjom zebranym w jednym miejscu masz swoje kompendium wiedzy i przykładów nutowych, do których możesz w każdej chwili sięgnąć (Wartość: 200zł)

Dołączając do kursu teraz dostajesz aż 8 super bonusów!

Bonus I: Pełne zajęcia gordonowskie w formie video (Wartość: 500 zł). 

Absolutnie najcenniejszy bonus - obserwuj, analizuj i inspiruj się przy budowie własnych zajęć gordonowskich. W przeciwieństwie do obserwowania zajęć na żywo - do tych możesz wracać wielokrotnie 🙂 Podczas zajęć podaję różne opcje zabaw dla dzieci na różnych poziomach zaawansowania (na różncyh etapach), w tym również przykład z instrumentem (pianino).

Bonus II: Przykłady motywów rytmicznych na poziomie słuchowo/głosowych w wykonaniu 7-letniej Amelki (Wartość: 200 zł)

Bonus III: Przykłady motywów tonalnych na poziomie słuchowo/głosowych w wykonaniu 7-letniej Amelki (Wartość: 200 zł)

Bonus IV: Przykłady motywów rytmicznych i tonalnych na poziomie skojarzeń słownych w wykonaniu 7-letniej Amelki (Wartość: 200 zł)

Bonus V: Rekomendacje podręczników metodycznych do nauki muzyki zgodnie z teorią E.E. Gordona (Wartość: 200 zł)

Bonus VI: Dodatkowe omówienie tematu solmizacji relatywnej z użyciem klawiatury pianina (Wartość: 100 zł)

Bonus VII: Przykład "testu" na rozpoznanie czy uczeń przeszedł audiację wstępną, w wykonaniu 7-letniej Amelki (Wartość: 100 zł)

Dzięki tym bonusom utrwalisz i poszerzysz wiadomości przekazane w modułach. Pamiętaj, że by odpowiednio zapamiętać i wdrożyć wiedzę, należy ją przyswajać wielokrotnie w różnych formach. 

Bonus VIII: Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość 200 zł)

Dołączając do kursu otrzymujesz również dostęp do mojej zamkniętej społeczności na FB, gdzie wraz z innymi rodzicami i nauczycielami wspólnie dzielimy się pomysłami na zabawy muzyczne z dziećmi, wspieramy w coraz lepszym muzykowaniu i dopingujemy w momentach zwątpienia.

         Dołącz do certyfikowanego kursu online
Uczenie muzyki dzieci w wieku szkolnym zgodnie z teorią E.E. Gordona. Audiacja Właściwa”:

7 modułów w formie video, które dostarczą Ci niezbędnych informacji o teorii E.E. Gordona i prowadzeniu zajęć wg tej teorii  dla dzieci szkolnych (Wartość 2300zł)
pełne zajęcia gordonowskie plus przykłady motywów tonalnych i rytmicznych na różncych poziomach uczenia się umiejętności (Wartość 500zł)
Moje wsparcie i dostęp poprzez dedykowaną grupę na Facebooku (Wartość 200zł)
Workbook + Dodatkowe bonusy i niespodzianki! (Wartość 1000zł) + CERTYFIKAT

Masz 24 godziny na podjęcie decyzji o dołączeniu, po tym czasie cena wzrośnie do 997zł

Najczęściej Zadawane Pytania:

Pytanie I: Jak szybko nauczę się prowadzić zajęcia?

Poprawna odpowiedź brzmi – to zależy! 

Nie jestem w stanie przewidzieć w jakim tempie i jak dokładnie będziesz przerabiała Kurs online „Uczenie muzyki dzieci w wieku szkolnym zgodnie z teorią E.E. Gordona. Audiacja Właściwa”.

Mogę powiedzieć jednak, że na przestrzeni ostatnich lat miałam okazję pomóc dziesiątkom nauczycieli. W większości przypadków ćwiczenie prowadzenia zajęć możesz zacząć od razu po wysłuchaniu wszystkich modułów i obejrzeniu przykładów. Doskonalenie warsztatu nauczycielskiego w tym temacie to proces ciągły, zachęcam CIę docelowo do uczestnictwa w dedykowanych warsztatach ze specjalistami w tej tematyce również spoza Polski, np. z Marilyn Lowe.

Pytanie II: Czy muszę mieć wykształcenie muzyczne?

Musisz mieć podstawową wiedzę muzyczną. W kursie posługuję się sformułowaniami, które mogą być dla Ciebie niejasne, jeśli nie miałaś wcześniej do czynienia z zagadnieniami muzycznymi. Ewentualnie - jeżeli doskonale śpiewasz i jesteś skora do nauki a równocześnie zdeterminowana, że chcesz prowadzić właśnie zajęcia gordonowskie - będziesz musiała tę wiedzę uzupełnić.

Pytanie III: Czy muszę umieć śpiewać?

Tak. Umiejętność czystego śpiewania (prawidłowa intonacja) jest niezbędna do prowadzenia zajęć gordonowskich. Podobnie jak poczucie rytmu (pulsu).

Pytanie IV: Na jak długo przyznawany jest dostęp do kursu?

Dostęp do kursu przyznawany jest przyznawany bezterminowo 🙂 (zgodnie z regulaminem - na rok, w praktyce, w ramach bonusu - na zawsze).

Pytanie V: Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem znana z tego, że dbam o swoich klientów i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebowała mojego wsparcia to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na hello@karolinakizinska.pl.

Pytanie VI: Czy ukończenie kursu daje mi uprawnienia do prowadzenia zajęć gordonowskich w placówkach?

Tak. Uzyskanie certyfikatu ukończenia naszego kursu uprawnia do prowadzenia zajęć w placówkach i instytucjach.

Pytanie VII: Jak mogę uzyskać certyfikat ukończenia kursu?

Do uzyskania certyfikatu niezbędne jest przesłanie nagrania prowadzonych zajęć. Nagranie powinno mieć 30-45 minut i być przeprowadzone z dziećmi w wieku szkolnym. Jeśli nie masz możliwości nagrać zajęć z dziećmi, możesz nagrać zajęcia bez dzieci. Zajęcia są oceniane i otrzymujesz feedback (opinię). Jeśli wymagają dopracowania, dostaniesz wskazówki co należy poprawić. Jeśli są zgodne z teorią E.E. Gordona i pokazują Twoją umiejętność zastosowania teorii w praktyce - otrzymujesz certyfikat ukończenia kursu.

Pytanie VIII: Czy mogę otrzymać fakturę?

Oczywiście. Przy płatności za kurs podaj dane do faktury - otrzymasz ją po zakupie mailem. 

Dołącz do kursu i zacznij prowadzić Gordonki!

Masz 24 godziny na podjęcie decyzji o dołączeniu, po tym czasie cena wzrośnie do 997zł

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności i Regulamin

Krok 1 z 2

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać voucher na zajęcia INTRO i potwierdzić rezerwację miejsca na treningu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas: + 48 691 256 266

Close