CERTYFIKOWANE SZKOLENIE ONLINE

Prowadź Gordonki!
Zdobądź wiedzę i kwalifikacje niezbędne do prowadzenia zajęć dla najmłodszych w oparciu o innowacyjną teorię uczenia muzyki Edwina Eliasa Gordona! 

UKOŃCZENIE KURSU DAJE KWALIFIKACJE DO PROWADZENIA ZAJĘĆ GORDONOWSKICH W PLACÓWKACH I INSTYTUCJACH

Na rynku pracy liczą się te kompetencje i umiejętności nauczycielskie, które przynoszą realne efekty w pracy z dziećmi

Niezależnie od tego czy prowadzisz swoją działalność gospodarczą, czy jesteś gdzieś zatrudniona (lub chciałabyś być) - ważne jest stawianie na kreatywne i sprawdzone rozwiązania.

Zajęcia wg. teorii E.E. Gordona są nie tylko atrakcyjne zarówno dla rodziców, jak i dzieci, ale dodatkowo - jako oparte na badaniach naukowych - realnie przyczyniają się do rozwijania zdolności muzycznych u dzieci. Dzięki nim dzieci uczą się audiacji, czyli myślowego przetwarzania muzyki. To sprawia, że w sposób niezwykle szybki i naturalny nabywają kompetencje, których brakuje niejednemu dorosłemu - jak chociażby poczucie rytmu i tonalności, rozpoznawania i poruszania się do skomplikowanych rytmów regularnych i nieregularnych czy głosowego improwizowania w skalach.

Zatem pracując wg tej teorii zapewnisz sobie wypełnione sale na zajęciach (rodzice bardzo sobie chwalą Gordonki), zainteresowanie ze strony żłobków/przedszkoli/placówek prowadzących zajęcia dodatkowe dla dzieci, oraz stajesz się częścią większego dobra - wspierania rozwoju dzieci przez muzykę.

Zdobądź kwalifikacje do prowadzenia zajęć gordonowskich dzięki certyfikowanemu szkoleniu online

Jeżeli interesuje Cię teoria E.E. Gordona...
Jeżeli pracujesz z dziećmi i szukasz najefektywniejszego sposobu rozwijania ich przez muzykę
..lub jeżeli chcesz poszerzyć swoje kompetencje i zacząć prowadzić zajęcia Gordonki


... to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Stworzyłam pierwszy kurs online, który umożliwia nauczycielom zdobywanie nowych kwalifikacji bez wychodzenia z domu w dogodnym dla nich czasie! A to oznacza, że możesz rozpocząć swoją przygodę z umuzykalnianiem najmłodszych według teorii Gordona już dzisiaj!

Szkolenie zakończone jest certyfikatem, który uprawnia do prowadzenia zajęć gordonowskich. Aby go zdobyć, należy po przerobieniu kursu przesłać do oceny nagranie z prowadzenia zajęć wg tej teorii.

Zobacz, dlaczego prowadzenie zajęć gordonowskich zwiększa Twoją atrakcyjność na rynku pracy:

Wyobraź sobie, że prowadzisz zajęcia dając dzieciom to co najlepsze i jednocześnie otrzymujesz za to godziwe wynagrodzenie. 

Prowadząc zajęcia gordonowskie:

Wspierasz rozwój dzieci przez muzykę, dzięki czemu uczą się audiacji, czyli myślowego przetwarzania muzyki
Stajesz się bardziej atrakcyjna na rynku pracy, a to przekłada się na lepsze wynagrodzenie
Zapewniasz sobie salę pełną dzieci na zajęciach, bo są one pożądane przez rodziców i placówki edukacyjne
Dbasz o swój rozwój i kompetencje, dzięki czemu poprawiasz swoją sytuację zawodową i satysfakcję z pracy.

Certyfikowany kurs ‘Audiacja wstępna’ będzie dla Ciebie jedną z lepszych decyzji zawodowych, jeśli:

Jesteś już zmęczona prowadzeniem ogromnej ilości grup zajęć za niewielkie pieniądze. Czujesz, że Twoja praca mogłaby wyglądać lepiej i chciałabyś, by dawała Ci więcej satysfakcji

Chcesz poznać sprawdzony i wszechstronny sposób wspierania dzieci w rozwoju przez muzykę, bo zależy Ci na tym, by jak najlepiej przyczyniać się do ich rozwoju

        Chcesz zapewnić sobie więcej możliwości zatrudnienia, bo wiesz, że zajęcia gordonowskie są pożądane na rynku i otworzą przed Tobą dużo możliwości zawodowych

Posiadasz podstawową wiedzę muzyczną lub jesteś otwarta na jej uzupełnienie

W takiej sytuacji Kurs online dla nauczycieli "Audiacja wstępna" będzie dla Ciebie IDEALNY, ponieważ w przeciwieństwie do większości innych tego typu kursów - jest oparty na badaniach i wieloletnim doświadczeniu.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu, dzięki któremu zapewnisz sobie możliwość prowadzenia wyjątkowych zajęć umuzykalniających - mój kurs jest dla Ciebie. Pokażę Ci krok po kroku, jak prowadzić zajęcia wg teorii E. E. Gordona a przy okazji rozwijać potencjał każdego dziecka. Z wykorzystania tej teorii przeszkoliłam już wielu nauczycieli - a teraz mogę to zrobić dla Ciebie.

Oto co o kursie mówią jego uczestniczki:

Szkolenie przepełnione merytoryczną wiedzą

Kurs online "Audiacja wstępna" to wyjątkowe szkolenie dla nauczycieli, muzyków, rodziców oraz pasjonatów muzyki i pracy z dziećmi.

Z wykształcenia jestem pedagogiem i terapeutką, a od dwóch lat również szczęśliwą mamą. Wiem jak ważne jest, by wspierać rozwój dziecka od samego początku. Dlatego zdecydowałam się na kurs w Kompozytornii. Nie zawiodłam się! Szkolenie jest przepełnione merytoryczną wiedzą, treści są zrozumiałe, przystępne i przedstawione w ciekawej formie. Filmiki instruktażowe prowadzone przez p. Karolinę są bogate w praktyczne wskazówki na temat umuzykalnienia małych dzieci. Kurs dał mi sporą dawkę wiedzy, a także pewność, że to co robię jest dobre dla mojego dziecka, a także dzieci, z którymi pracuję na co dzień. 

Jeśli chcesz zainwestować w siebie, poznać teorię E. E. Gordona, poszerzyć wiedzę z zakresu umuzykalniania dzieci - ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Ze swojej strony w pełni polecam.

Joanna Kaźmierczak

Pedagog, terapeutka, instruktorka rytmiki, mama 16 miesięcznego synka

Polecam z całego serca

Kurs online "Audiacja wstępna" zrobiony jest bardzo profesjonalnie i przede wszystkim w sposób dostępny i zrozumiały dla odbiorów. 

Ciepłe, sympatyczne usposobienie i pozytywna energia Pani Karoliny niezwykle motywuje do nauki sztuki prowadzenia zajęć teorią E.E. Gordona. 

Dla mnie, jako matki małego dziecka, ten kurs był jedyną możliwością zdobycia uprawnień do prowadzenia zajęć oraz do samodoskonalenia się, dzięki dostępnej platformie online i możliwości robienia kursu w dowolnym miejscu i czasie. 

Polecam z całego serca!"

Karolina Chlipała-Dobosz 

Nauczycielka, babylovesmusic.pl, mama 2-letniej Tosi

Wszystko, co jest niezbędne do prowadzenia zajęć gordonowskich

  Chciałabym Pani Karolino, podziękować za stworzenie kursu on-line. Od dłuższego czasu zastanawiałam się  jak to zrobić czasowo i organizacyjnie, żeby odbyć taki kurs stacjonarnie, oczywiście bez skutku... Pani Kurs jest zwięzły i na temat, wszystko to, co jest niezbędne do zrozumienia specyfiki prowadzenia zajęć gordonowskich. 

Na studiach muzycznych zahaczyłam o temat, ale w tamtym czasie nie był tak atrakcyjny. Odgrzebałam notatki po tym jak urodziłam swoje dziecko 🙂 Chciałam w przystępny sposób przekazać córce rozumienie muzyki 🙂 

Okazało się, że Gordon robi cuda.... Dziękuję raz jeszcze za genialny pomysł stworzenia kursu online, bez tego pewnie nie zgłębiłabym tak mocno tego tematu w tak krótkim czasie, bez wychodzenia z domu, za to ucząc się i rozwijając zarówno siebie jak i swoje dziecko!!! 

Aneta Czech

Muzyk, mama

Prawdziwa esencja wiedzy

 Na początku chciałabym bardzo podziękować Pani Karolinie za stworzenie świetnego kursu. To prawdziwa esencja wiedzy i praktycznych rad dotyczących teorii E.E. Gordona. Miałam okazję być już na warsztatach i seminariach związanych z tą tematyką, jednak sposób przekazywania wiedzy, przez Panią Karolinę, i forma bardzo trafiły do mnie. Czuć ogromną pasję, widać duże doświadczenie. Pani Karolina cała jest muzyką i niezwykle cieszy mnie, że tą wiedzą i zaangażowaniem postanowiła się podzielić. Polecam z całego serca! Ten kurs to prawdziwy diament w dziedzinie umuzykalniania dzieci.

Dominika Pietras

Arteterapeutka, Wokalistka

Dostajemy gotowe do pracy narzędzia

Jestem pedagogiem i mamą na etacie, a także uczestniczką kursu „Audiacja wstępna”. Kurs zrobił na mnie ogromne wrażenie! Bardzo trudno jest się od niego oderwać. Mimo, że nie jestem zawodowym muzykiem, wiedza jest przekazana w sposób przystępny, nawet dla mnie. Jestem zachwycona Panią Karoliną i to z jaką pasją rozpowszechnia "gordonkową wiedzę”. Czuć, że celem tych kursów nie jest zbijanie kasy, ale kształcenie nauczycieli i promowanie dobrych, wartościowych rzeczy. Ogromnym atutem tego kursu jest to, że dostajemy gotowe do pracy narzędzia, a także to, że przez cały czas można korzystać z konsultacji czy superwizji autorki kursu oraz innych nauczycieli pracujących tą metodą. Absolwent nie tylko kończy kurs, ale staje się częścią tej wspaniałej rodziny. Gorąco polecam!

Iga Siwy

Pedagog, mama na etacie

O autorce kursu:

dr Karolina Kizińska

Doktor nauk o kulturze w ramach badań nad muzyką, nauczycielka muzyki, pianistka, dyrygentka chóralna, certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich z 15 letnim doświadczeniem.

Założycielka Szkoły Muzyki Kompozytornia (kompozytornia.pl), Klubu Malucha Fikamy bez MAMY! oraz Przedszkola Fikamy i GRAMY! w Poznaniu, właścicielka marki @Supermom Music Lab. Stypendystka Fulbrighta na University of California, Berkeley na wydziale muzyki. 

Członkini Towarzystwa Gordonowskiego i The Gordon Institute for Music Learning (GIML). Szkoli rodziców w zakresie umuzykalniania dzieci oraz nauczycieli chcących prowadzić zajęcia gordonowskie dla dzieci młodszych i dzieci w wieku szkolnym (audiacja wstępna i audiacja właściwa) oraz nauczycieli gry na fortepianie.

Oto, czego konkretnie dowiesz się w trakcie kursu:

Moduł I: E.E. Gordon i jego teoria uczenia się muzyki (Wartość: 300zł). W tym module dowiesz się więcej o samym prof. Gordonie i jego teorii MLT (Music Learnig Theory)

Moduł II: Audiacja wstępna - typy i stadia (Wartość: 200zł). W tym module poznasz typy i stadia audiacji, czyli etapy przez które przechodzi każde dziecko ucząc się muzyki oraz nauczysz się je rozpoznawać.

Moduł III: Motywy tonalne i rytmiczne z przykładami (Wartość: 350zł). Ten moduł ma za zadanie pokazać Ci sposób uczenia dzieci muzyki poprzez prezentowanie motywów. Ponieważ osobno prezentujemy dzieciom melodie i osobno rytmy - odpowiednio do każdego z nich dobieramy motywy tonalne i rytmiczne. Motywy to pierwsze po pojedynczych dźwiękach elementy, które dziecko (będące w odpowiednim stadium audiacji) jest w stanie powtórzyć a następnie używać do improwizacji.

Moduł IV: Skale i wprowadzenia do skal (Wartość: 200zł). W tym module poznasz rodzaje skal i sposoby na zaśpiewanie wprowadzenia do każdej z nich. Teoria E.E. Gordona bazuje na bogactwie melodycznym i rytmicznym, które prezentujemy dzieciom, więc znajomość i swobodne posługiwanie się skalami są niezbędne.

Moduł V: Utrwalanie tonalności (Wartość: 200zł). W tym module nauczysz się poprawnego utrwalania każdej skali (dźwięki prowadzące i centralne).

Moduł VI: Rytmy regularne i nieregularne (Wartość: 150zł). Ten moduł to kompedium wiedzy o rytmach, z podziałem na rytmy regularne (dwu i trójdzielne), oraz nieregularne (wszelkie pozostałe). Podczas zajęć gordonowskich zakładamy, że dzieciom należy prezentować bogaty, skomplikowany materiał muzyczny, bo uczą się go tak szybko i naturalnie, jak bogatego języka ojczystego.

Moduł VII: Zajęcia - z czego się składają? Jak zbudować swoje? (Wartość: 450zł). Ten moduł to złoto dla każdego nauczyciela, który chce wiedzieć jak stworzyć świetne zajęcia gordonowskie. Dowiesz się tutaj o niezbędnych elementach takich zajęć i o sposobie na budowanie swoich Gordonek - co raz to nowych bo teoria ta zakłada prezentowanie dzieciom wielu nowych melodii i rytmów.

Moduł VIII: Narzędzia i rola nauczyciela - o czym pamiętać? (Wartość: 250zł). W tym module rozmawiamy o samym nauczycielu. Kim jest w ramach zajęć gordonowskich? Jaka jest jego rola w kontekście nieformalnego kierowania edukacja muzyczną małego dziecka?

Dołączając do kursu teraz dostajesz aż 6 super bonusów!

Bonus I: 3 pełne zajęcia gordonowskie w formie video (Wartość: 500 zł). 

Absolutnie najcenniejszy bonus - obserwuj różne zajęcia gordonowskie dowolną ilość razy, analizując poszczególne elementy - dobrane melodie i rytmy, kolejność, motywy, wprowadzenia do skal i utrwalanie tonalności. W przeciwieństwie do obserwowania zajęć na żywo - do tych możesz wracać wielokrotnie 🙂 Dwa z trzech zajęć posiadają na bieżąco podpisane pod video nazwy skal i rytmów!

Bonus II i III i IV: Dostęp do 3 webinarów "Umuzykalnianie dziecki 0-5 lat + "Zbuduj swoje zajęcia Gordonki" + "Gordonki live" (Wartość: 300 zł)

Dzięki tym bonusom utrwalisz i poszerzysz wiadomości przekazane w modułach. Pamiętaj, że by odpowiednio zapamiętać i wdrożyć wiedzę, należy ją przyswajać wielokrotnie w różnych formach. Dodatkowo otrzymujesz tutaj jeszcze jedne, czwarte, nagranie zajęć gordonowskich.

Bonus V: Skale i wprowadzenia na klawiaturze (Wartość: 100 zł).

W tym bonusie zobaczysz na klawiaturze pianina jak zbudowana jest każda skala i jak wygląda wprowadzenie do każdej z nich.

Bonus VI: Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość 200 zł)

Dołączając do kursu otrzymujesz również dostęp do mojej zamkniętej społeczności na FB, gdzie wraz z innymi rodzicami i nauczycielami wspólnie dzielimy się pomysłami na zabawy muzyczne z dziećmi, wspieramy w coraz lepszym muzykowaniu i dopingujemy w momentach zwątpienia.

Dołącz do certyfikowanego kursu online “Audiacja wstępna”:

8 modułów w formie video, które dostarczą Ci niezbędnych informacji o teorii E.E. Gordona i prowadzeniu zajęć wg tej teorii  (Wartość 2100zł)
3 pełne zajęcia gordonowskie plus przykłady motywów tonalnych i rytmicznych (Wartość 500zł)
Moje wsparcie i dostęp poprzez dedykowaną grupę na Facebooku (Wartość 200zł)
Workbook + Dodatkowe bonusy i niespodzianki! (Wartość 400zł) + CERTYFIKAT

Masz 24 godziny na podjęcie decyzji o dołączeniu, po tym czasie cena wzrośnie do 997zł

Najczęściej Zadawane Pytania:

Pytanie I: Jak szybko nauczę się prowadzić zajęcia?

Poprawna odpowiedź brzmi – to zależy! 

Nie jestem w stanie przewidzieć w jakim tempie i jak dokładnie będziesz przerabiała Kurs online „Audiacja wstępna”.

Mogę powiedzieć jednak, że na przestrzeni ostatnich lat miałam okazję pomóc dziesiątkom nauczycieli. W większości przypadków ćwiczenie prowadzenia zajęć możesz zacząć od razu po wysłuchaniu wszystkich modułów i obejrzeniu przykładów. 

Pytanie II: Czy muszę mieć wykształcenie muzyczne?

Musisz mieć podstawową wiedzę muzyczną. W kursie posługuję się sformułowaniami, które mogą być dla Ciebie niejasne, jeśli nie miałaś wcześniej do czynienia z zagadnieniami muzycznymi. Ewentualnie - jeżeli doskonale śpiewasz i jesteś skora do nauki a równocześnie zdeterminowana, że chcesz prowadzić właśnie zajęcia gordonowskie - będziesz musiała tę wiedzę uzupełnić.

Pytanie III: Czy muszę umieć śpiewać?

Tak. Umiejętność czystego śpiewania (prawidłowa intonacja) jest niezbędna do prowadzenia zajęć gordonowskich.

Pytanie IV: Na jak długo przyznawany jest dostęp do kursu?

Dostęp do kursu przyznawany jest przyznawany bezterminowo 🙂 (zgodnie z regulaminem - na rok, w praktyce, w ramach bonusu - na zawsze).

Pytanie V: Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem znana z tego, że dbam o swoich klientów i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebowała mojego wsparcia to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na hello@karolinakizinska.pl.

Pytanie VI: Czy ukończenie kursu daje mi uprawnienia do prowadzenia zajęć gordonowskich w placówkach?

Tak. Uzyskanie certyfikatu ukończenia naszego kursu uprawnia do prowadzenia zajęć w placówkach i instytucjach.

Pytanie VII: Jak mogę uzyskać certyfikat ukończenia kursu?

Do uzyskania certyfikatu niezbędne jest przesłanie nagrania prowadzonych zajęć. Nagranie powinno mieć 20-40 minut i być przeprowadzone z dziećmi w wieku 0-5 lat. Jeśli nie masz możliwości nagrać zajęć z dziećmi, możesz nagrać zajęcia bez dzieci. Zajęcia są oceniane i otrzymujesz feedback (opinię). Jeśli wymagają dopracowania, dostaniesz wskazówki co należy poprawić. Jeśli są zgodne z teorią E.E. Gordona i pokazują Twoją umiejętność zastosowania teorii w praktyce - otrzymujesz certyfikat ukończenia kursu.

Pytanie VIII: Czy mogę otrzymać fakturę?

Oczywiście. Przy płatności za kurs podaj dane do faktury - otrzymasz ją po zakupie mailem. 

Dołącz do kursu i zacznij prowadzić Gordonki!

Masz 24 godziny na podjęcie decyzji o dołączeniu, po tym czasie cena wzrośnie do 997zł

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności i Regulamin

Krok 1 z 2

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać voucher na zajęcia INTRO i potwierdzić rezerwację miejsca na treningu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas: + 48 691 256 266

Close