Jak prowadzić angażujące zajęcia muzyczne dla dzieci 0-5 lat i wspomagać ich rozwój, nawet jeśli nie masz wykształcenia muzycznego?

Podnieś swoje kompetencje i naucz się efektywnie i w krótkim czasie wspierać rozwój Małego Dziecka przez muzykę!

Każde małe dziecko powinno być otaczane muzyką najwcześniej jak to tylko możliwe. Oznacza to, że nie należy polegać na profesjonalnych muzykach w zakresie umuzykalniania najmłodszych, a jedynie traktować zajęcia przez nich prowadzone jako uzupełnienie procesu, który odbywać powinien się w domu i placówkach opieki nad dziećmi.

Twoja umiejętność wspierania rozwoju dzieci przez muzykę, da im jeden z najcenniejszych elementów koniecznych we wczesnym dzieciństwie! I nie - nie musisz by muzykiem. Choć umiejętność śpiewania jest tutaj cenna 🙂

Być może brzmi to dla Ciebie teraz zbyt dobrze, aby było prawdziwe...

... ale na przestrzeni ostatnich 15 lat miałam okazję pomóc setkom rodziców i nauczycieli wspierać w rozwoju najmłodsze dzieci...

.. a dzisiaj mogę w tym pomóc właśnie Tobie!

Kurs „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!” to starannie zaprojektowany kurs online, który krok po kroku pokazuje jak wykorzystać moc muzyki w rozwoju dziecka poprzez codziennie muzykowanie dzięki czemu:

Kurs oparty jest na mojej autorskiej metodzie
F.I.K.A.M & G.R.A.M.

F - Fakty

Musisz je znać - okresy krytyczne, sposób nauki muzyki i dlaczego muzyka to podstawa rozwoju dziecka.

I - Instrument

Ale nie daj się zwieść. Nie chodzi tu o instrumenty perkusyjne czy jakiekolwiek inne tylko o twój GŁOS. Najważniejszy instrument!

K - Konsekwencja

Czy trzeba poświęcać dużo czasu na wspólne muzykowanie? Nie. Ale trzeba muzykować regularnie i na bazie kilku zasad.

A -Audiacja

 Nasz cel to nauczyć dziecka myślowego przetwarzania muzyki - chcemy by maluch ją rozumiał i posługiwał się tak swobodnie jak językiem.

M - Możesz

TAK, TY.  Nie, nie musisz być muzykiem ani mieć muzycznego wykształcenia. Wystarczy, że poznasz podstawy sprawdzonej teorii i zastosujesz moje rady!

G - Gordon

Zastosowanie teorii Gordona gwarantuje prawidłowe wprowadzanie maluszka w świat muzyki! 

Jedyna zbadana naukowo teoria umuzykalniania!

R - Ruch

Ruch jest absolutnie kluczowy! 

Tylko poprzez ruch dziecko może zrozumieć czym jest rytm.


A- Atrakcyjność

Atrakcyjność w postaci  zróżnicowanych stylów, melodii, rytmów czy kolorowych pomocy to gwarancja braku nudy zarówno dla dzieci jak i dla Ciebie!

M - Melodia

Pozwól malcowi wsłuchać się w melodię! Słowa piosenki są drugorzędne. A dlaczego jest to ważne i jak to zrobić? O tym więcej w moim kursie online 🙂

Czy ten kurs jest na pewno dla Ciebie?

Kurs online  „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!” będzie dla Ciebie idealny, jeżeli:

W takiej sytuacji Kurs online "Jak umuzykalnić dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!" będzie dla Ciebie IDEALNY, ponieważ jest oparty na badaniach i wieloletnim doświadczeniu.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu, dzięki któremu zapewnisz maluchom optymalny rozwój poprzez zajęcia umuzykalniające - mój kurs jest dla Ciebie. Pokażę Ci krok po kroku, że najszybszym i najlepszym sposobem, aby rozwinąć potencjał dzieci jest codziennie muzykowanie wg teorii E.E. Gordona. Dzięki wykorzystaniu tej teorii pomogłam już wielu rodzicom i nauczycielom i mogę pomóc również Tobie.

Kurs online  „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!” NIE JEST jednak skierowany do Ciebie, jeżeli:

Jeżeli naprawdę zależy Ci na wspieraniu Dzieci w rozwoju przez muzykę to musisz zdobyć konkretne umiejętności. A jedynym sposobem na to, aby je posiąść jest praktyka i działanie. Twój cel to interakcja z maluchami i wspólne spędzanie czasu na muzykowaniu!

Naszym celem nie jest produkowanie geniuszy. Naszym celem jest wykorzystanie mocy muzyki we wszechstronnym rozwoju dziecka i umożliwienie mu wykorzystania swoich wrodzonych talentów i potencjału! 

Oto co o kursie mówią jego uczestniczki:

Joanna Kaźmierczak (mama 16 miesięcznego synka, pedagog, terapeutka, instruktorka rytmiki)

"Kurs online "Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!" prowadzony przez p. Karolinę Kizińską jest pełen treści i inspiracji na temat umuzykalnienia niemowląt według teorii E. Gordona. 

Szkolenie bogate w rzeczową, merytoryczną wiedzę na najwyższym poziomie. Materiały i filmy instruktażowe są czytelne, przejrzyste i twórcze.

Dzięki dołączonym video można przenieść się w świat muzycznych zajęć Gordonowskich, które pobudzają wyobraźnię i dają radość zarówno dziecku, jak i dorosłemu".

Joanna Kaźmierczak (mama 16 miesięcznego synka, pedagog, terapeutka, instruktorka rytmiki)


Sylwia Czopek, mama 15 miesięcznego Miłoszka, opiekunka w żłobku

Z całego serca polecam kurs ,,Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!". Jestem mamą i pracuję w żłobku. Do tej pory coś tam "podśpiewywałam" synkowi czy w pracy, ale zawsze gdzieś tam z tyłu głowy siedziały mi myśli, że nie mam "głosu/zdolności/umiejętności" muzycznych. 

Kurs Karoliny pozwolił mi otworzyć oczy (a raczej uszy), że to we mnie tkwi mój największy krytyk, który niepotrzebnie mnie blokuje przed swobodnym śpiewaniem dzieciom. 

Bardzo dziękuję Karolinie!!! 

O autorce kursu:

dr Karolina Kizińska

Mama 6 letniej Amelki i 8 miesięcznego Kuby, dr, nauczyciel muzyki, pianistka, dyrygentka chóralna, certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich z 15 letnim doświadczeniem.

Założycielka Szkoły Muzyki Kompozytornia (kompozytornia.pl), Klubu Malucha Fikamy bez MAMY! oraz Przedszkola Fikamy i GRAMY! w Poznaniu, właścicielka marki @Supermom Music Lab. Stypendystka Fulbrighta na University of California, Berkeley na wydziale muzyki. 

Członkini Towarzystwa Gordonowskiego. Szkoli rodziców w zakresie umuzykalniania dzieci oraz nauczycieli chcących prowadzić zajęcia gordonowskie.   

Oto, czego konkretnie dowiesz się w trakcie kursu:

Moduł I: Zalety muzyki (Wartość: 100zł)

W trakcie modułu 1 porozmawiamy o tym, dlaczego muzyka jest ważna w rozwoju dziecka – na jakie sfery wpływa, jaką wartość daje maluchom. Pozwoli Ci to zrozumieć dlaczego warto zaangażować się w codzienną aktywność muzyczną z dzieckiem.

Dowiesz się więc m.in:

Moduł II: Jak można uczyć muzyki niemowlaka (Wartość: 100zł)

W module 2 zastanowimy się nad częstą wątpliwością wielu rodziców i nauczycieli, a mianowicie jak to możliwe, że można uczyć muzyki tak malutkie dzieci? Porozmawiamy o tym, czym różni się edukacja formalna od nieformalnej i dlaczego warto otaczać dziecko muzyką od pierwszych dni życia.

Dowiesz się więc m.in:

Moduł III: E.E. Gordon i jego teoria uczenia się muzyki (Wartość: 350zł)

W trakcie modułu 3 omówimy postać E.E. Gordona i stworzoną przez niego teorię uczenia się muzyki. Odpowiemy też na pytanie, dlaczego jest to najlepsza dostępna teoria do umuzykalniania najmłodszych. 

Dowiesz się więc m.in:

Moduł IV: Okresy krytyczne (Wartość: 200zł)

W module 4 porozmawiamy o okresach krytycznych – kiedy występują w rozwoju dziecka i dlaczego tak ważne jest by ich nie przegapić. 

Dowiesz się więc m.in:

Moduł V: Nauka muzyki a nauka języka (Wartość: 200)

W trakcie modułu 5 porozmawiamy o podobieństwach pomiędzy nauką muzyki i nauką języka ojczystego. Pozwoli to nam zrozumieć sens i wagę zapewnienia dziecku bogatego środowiska muzycznego już od urodzenia. 

Dowiesz się więc m.in:

Moduł VII: Co warto robić a czego lepiej unikać (Wartość: 250zł)

Moduł 7 to prawdziwe złoto – konkretne narzędzia i rady dla Ciebie jak muzykować z dziećmi, czego unikać, a co jest ważne. Dzięki temu modułowi nie będziesz mieć wątpliwości jak zabrać się za organizowanie codziennych muzycznych aktywności.

Dowiesz się więc m.in:

PONADTO: Aż 33 video z przykładami melodii i rytmiczanek! (Wartość: 400zł)

Dołączając do kursu teraz dostajesz aż 4 super bonusy!

Bonus I: Spotkanie z pianinem (Wartość:100 zł)

Zazwyczaj wartościowe muzykowanie z dziećmi wymaga poświęcenia dużej ilości czasu na szukanie odpowiednich treści... ale z bonusem spotkanie z pianinem będziesz w stanie zaangażować się w muzyczną zabawę w kilka sekund. 

Ten bonus to nie tylko dodanie elementu pianina do warstwy wokalnej, ale i wykorzystanie popularnych melodii, które na pewno znasz!

Wystarczy jedynie włączyć video i słuchać oraz śpiewać dla, lub wspólnie z dziećmi.

Jest to niezwykle praktyczny bonus, który zaoszczędzi Ci masę czasu oraz dostarczy możliwość świetnej zabawy.

Bonus II: Nagranie z webinaru "Umuzykalnianie dzieci 0-5 lat (Wartość: 100 zł)

Po 15 latach pomagania rodzicom i nauczycielom we wspieraniu rozwoju maluszków zauważyłam, że warto informacje przedstawiać na różne sposoby, by lepiej zapadały w pamięć. 

Z tego też powodu nagrałam swój webinar, w których innymi słowami opowiadam o temacie umuzykalniania najmłodszych. Byś jak najlepiej zrozumiała i wdrożyła proponowane przeze mnie narzędzia    

Wszystko co jest Ci potrzebne omówione jest raz jeszcze w tym specjalnym bonusowym wideo!

Bonus III: Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość 200 zł)

Dołączając do kursu otrzymujesz również dostęp do mojej zamkniętej społeczności na FB, gdzie wraz z innymi rodzicami i nauczycielami wspólnie dzielimy się pomysłami na zabawy muzyczne z dziećmi, wspieramy w coraz lepszym muzykowaniu i dopingujemy w momentach zwątpienia.

Bonus IV: Zajęcia Gordonki online (Wartość: 200 zł)

Przykład profesjonalnych zajęć gordonowskich. Wszystko co jest Ci potrzebne to kolorowe pomoce a resztę otrzymasz ode mnie dzięki temu specjalnemu bonusowemu wideo!

Co otrzymujesz?

Najczęściej Zadawane Pytania:

Pytanie I: Jak szybko nauczę się muzykować z dziećmi?

Poprawna odpowiedź brzmi – to zależy! 

Nie jestem w stanie przewidzieć w jakim tempie i jak dokładnie będziesz przerabiała Kurs online „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!”.

Mogę powiedzieć jednak, że na przestrzeni ostatnich lat miałam okazję pomóc dziesiątkom rodziców i nauczycieli. W większości przypadków muzykowanie możesz zacząć od razu po wysłuchaniu wszystkich modułów. Niektórzy rozpoczynają nawet w trakcie przerabiania kursu 

Pytanie II: Czy muszę mieć wykształcenie muzyczne?

Nie. Jeżeli jesteś laikiem albo jesteś przekonana, że słoń Ci na ucho nadepnął - nadal możesz muzykować z dziećmi. W kursie powiem Ci dokładnie, dlaczego nie tylko jest to możliwe ale przede wszystkim bardzo ważne.

Pytanie III: Czy muszę umieć śpiewać?

Tak, Będę Cię zachęcać do śpiewania ale (jak dowiesz się też z kursu), to jak Ci to wychodzi nie jest najistotniejszą kwestią.

Pytanie IV: Na jak długo przyznawany jest dostęp do kursu?

Dostęp do kursu przyznawany jest przyznawany bezterminowo 🙂

Pytanie V: Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem znana z tego, że dbam o swoich klientów i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebowała mojego wsparcia to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na hello@karolinakizinska.pl.

Dołącz do kursu i wykorzystaj potencjał swojego malucha!

Oto, co otrzymasz dołączając do kursu:

Moduł I: Zalety muzyki (Wartość 100zł)
Moduł II: Jak można uczyć muzyki niemowlęta? (Wartość 100zł)
Moduł III: E.E. Gordon i jego teoria uczenia się muzyki (Wartość 350zł)
Moduł IV: Okresy krytyczne (Wartość 200zł)
Moduł V: Nauka muzyki a nauka języka (Wartość 200)
Moduł VI: Kilka słów o mitach (Wartość 150zł)
Moduł VII: Co warto robić a czego lepiej unikać (Wartość 250zł)
Dodatek: 7 animowanych podsumowań każdego modułu
33 video z przykładami melodii i rytmiczanek (Wartość 400zł)
Workdbook w formacie pdf (Wartość 100zł)

Bonus I: Spotkanie z pianiniem (Wartość: 100 zł)
Bonus II: Webinar Umuzykalnianie dzieci 0-5 lat (Wartość: 100 zł)
Bonus III: Zajęcia Gordonki online (Wartość: 200 zł)
Bonus IV: Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość: 200 zł)

Wartość całego kursu: 2450zł

Masz 24h na podjęcie decyzji o dołączeniu, po tym czasie cena wzrośnie do 997zł

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności

Krok 1 z 2

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać voucher na zajęcia INTRO i potwierdzić rezerwację miejsca na treningu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas: + 48 691 256 266

Close
Page Created with OptimizePress