Jak prowadzić angażujące zajęcia muzyczne dla dzieci 0-5 lat i wspomagać ich rozwój, nawet jeśli nie masz wykształcenia muzycznego?

DOŁĄCZ DO KURSU ONLINE DLA NAUCZYCIELEK PRZEDSZKOLNYCH I OPIEKUNEK ŻŁOBKOWYCH!

Podnieś swoje kompetencje i naucz się efektywnie i w krótkim czasie wspierać rozwój Małego Dziecka przez muzykę!

Każde małe dziecko powinno być otaczane muzyką najwcześniej jak to tylko możliwe. Oznacza to, że nie należy polegać na profesjonalnych muzykach w zakresie umuzykalniania najmłodszych, a jedynie traktować zajęcia przez nich prowadzone jako uzupełnienie procesu, który odbywać powinien się w domu i placówkach opieki nad dziećmi.

Twoja umiejętność wspierania rozwoju dzieci przez muzykę, da im jeden z najcenniejszych elementów koniecznych we wczesnym dzieciństwie! I nie - nie musisz by muzykiem. Choć umiejętność śpiewania jest tutaj cenna 🙂

Być może brzmi to dla Ciebie teraz zbyt dobrze, aby było prawdziwe...

... ale na przestrzeni ostatnich 15 lat miałam okazję pomóc setkom rodziców i nauczycieli wspierać w rozwoju najmłodsze dzieci...

.. a dzisiaj mogę w tym pomóc właśnie Tobie!

Kurs „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!” to starannie zaprojektowany kurs online, który krok po kroku pokazuje jak wykorzystać moc muzyki w rozwoju dzieci poprzez codziennie muzykowanie dzięki czemu:

Kurs oparty jest na mojej autorskiej metodzie
F.I.K.A.M & G.R.A.M.

F - Fakty

Musisz je znać - okresy krytyczne, sposób nauki muzyki i dlaczego muzyka to podstawa rozwoju dziecka.

I - Instrument

Ale nie daj się zwieść. Nie chodzi tu o instrumenty perkusyjne czy jakiekolwiek inne tylko o twój GŁOS. Najważniejszy instrument!

K - Konsekwencja

Czy trzeba poświęcać dużo czasu na wspólne muzykowanie? Nie. Ale trzeba muzykować regularnie i na bazie kilku zasad.

A -Audiacja

 Nasz cel to nauczyć dzieci myślowego przetwarzania muzyki - chcemy by maluchy ją rozumiały i posługiwały się tak swobodnie jak językiem.

M - Możesz

TAK, TY.  Nie, nie musisz być muzykiem ani mieć muzycznego wykształcenia. Wystarczy, że poznasz podstawy sprawdzonej teorii i zastosujesz moje rady!

G - Gordon

Zastosowanie teorii Gordona gwarantuje prawidłowe wprowadzanie maluchów w świat muzyki.

Jedyna zbadana naukowo teoria umuzykalniania!

R - Ruch

Ruch jest absolutnie kluczowy! 

Tylko poprzez ruch dziecko może zrozumieć czym jest rytm.


A- Atrakcyjność

Atrakcyjność w postaci  zróżnicowanych stylów, melodii, rytmów czy kolorowych pomocy to gwarancja braku nudy zarówno dla dzieci jak i dla Ciebie!

M - Melodia

Pozwól dzieciom wsłuchać się w melodię! Słowa piosenki są drugorzędne. A dlaczego jest to ważne i jak to zrobić? O tym więcej w kursie online 

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Kurs online  „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!” będzie dla Ciebie idealny, jeżeli:

W takiej sytuacji Kurs online "Jak umuzykalnić dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!" będzie dla Ciebie IDEALNY, ponieważ jest oparty na badaniach i wieloletnim doświadczeniu.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu, dzięki któremu zapewnisz maluchom optymalny rozwój poprzez zajęcia umuzykalniające - mój kurs jest dla Ciebie. Pokażę Ci krok po kroku, że najszybszym i najlepszym sposobem, aby rozwinąć potencjał dzieci jest codziennie muzykowanie wg teorii E.E. Gordona. Dzięki wykorzystaniu tej teorii pomogłam już wielu rodzicom i nauczycielom i mogę pomóc również Tobie.

Oto co o kursie mówią jego uczestniczki:

Szkolenie bogate w rzeczową, merytoryczną wiedzę na najwyższym poziomie

"Kurs online "Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!" prowadzony przez p. Karolinę Kizińską jest pełen treści i inspiracji na temat umuzykalnienia niemowląt według teorii E. Gordona. 

Szkolenie bogate w rzeczową, merytoryczną wiedzę na najwyższym poziomie. Materiały i filmy instruktażowe są czytelne, przejrzyste i twórcze.

Dzięki dołączonym video można przenieść się w świat muzycznych zajęć Gordonowskich, które pobudzają wyobraźnię i dają radość zarówno dziecku, jak i dorosłemu".

Joanna Kaźmierczak (mama 16 miesięcznego synka, pedagog, terapeutka, instruktorka rytmiki)

Joanna Kaźmierczak

Pedagog, terapeutka, instruktorka rytmiki, mama 16-m synka

Z całego serca polecam! Kurs otworzył mi oczy i uszy.
Dziękuję!

Z całego serca polecam kurs ,,Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!". 

Jestem mamą i pracuję w żłobku. Do tej pory coś tam "podśpiewywałam" synkowi czy w pracy, ale zawsze gdzieś tam z tyłu głowy siedziały mi myśli, że nie mam "głosu/zdolności/umiejętności" muzycznych. 

Kurs Karoliny pozwolił mi otworzyć oczy (a raczej uszy), że to we mnie tkwi mój największy krytyk, który niepotrzebnie mnie blokuje przed swobodnym śpiewaniem dzieciom. 

Bardzo dziękuję Karolinie!!! 

Sylwia Czopek

Opiekunka w żłobku, mama 15-m Miłoszka

O autorce kursu:

dr Karolina Kizińska

Nauczyciel muzyki, pianistka, dyrygentka chóralna, certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich z 15 letnim doświadczeniem.

Założycielka Szkoły Muzyki Kompozytornia (kompozytornia.pl), Klubu Malucha Fikamy bez MAMY! oraz Przedszkola Fikamy i GRAMY! w Poznaniu, właścicielka marki @Supermom Music Lab. Stypendystka Fulbrighta na University of California, Berkeley na wydziale muzyki. 

Członkini Towarzystwa Gordonowskiego i The Gordon Institute for Music Learning (GIML). Szkoli rodziców w zakresie umuzykalniania dzieci oraz nauczycieli chcących prowadzić zajęcia gordonowskie dla dzieci młodszych i dzieci w wieku szkolnym (audiacja wstępna i audiacja właściwa).

Oto, czego konkretnie dowiesz się w trakcie kursu:

Moduł I: Zalety muzyki (Wartość: 100zł)

W trakcie modułu 1 porozmawiamy o tym, dlaczego muzyka jest ważna w rozwoju dziecka – na jakie sfery wpływa, jaką wartość daje maluchom. Pozwoli Ci to zrozumieć dlaczego warto zaangażować się w codzienne aktywności muzyczne z dzieckiem.

Dowiesz się więc m.in:

Moduł II: Jak można uczyć muzyki niemowlaka (Wartość: 100zł)

W module 2 zastanowimy się nad częstą wątpliwością wielu rodziców i nauczycieli, a mianowicie jak to możliwe, że można uczyć muzyki tak malutkie dzieci? Porozmawiamy o tym, czym różni się edukacja formalna od nieformalnej i dlaczego warto otaczać dziecko muzyką od pierwszych dni życia.

Dowiesz się więc m.in:

Moduł III: E.E. Gordon i jego teoria uczenia się muzyki (Wartość: 350zł)

W trakcie modułu 3 omówimy postać E.E. Gordona i stworzoną przez niego teorię uczenia się muzyki. Odpowiemy też na pytanie, dlaczego jest to najlepsza dostępna teoria do umuzykalniania najmłodszych. 

Dowiesz się więc m.in:

Moduł IV: Okresy krytyczne (Wartość: 200zł)

W module 4 porozmawiamy o okresach krytycznych – kiedy występują w rozwoju dziecka i dlaczego tak ważne jest by ich nie przegapić. 

Dowiesz się więc m.in:

Moduł V: Nauka muzyki a nauka języka (Wartość: 200)

W trakcie modułu 5 porozmawiamy o podobieństwach pomiędzy nauką muzyki i nauką języka ojczystego. Pozwoli to nam zrozumieć sens i wagę zapewnienia dziecku bogatego środowiska muzycznego już od urodzenia. 

Dowiesz się więc m.in:

Moduł VII: Co warto robić a czego lepiej unikać (Wartość: 250zł)

Moduł 7 to prawdziwe złoto – konkretne narzędzia i rady dla Ciebie jak muzykować z dziećmi, czego unikać, a co jest ważne. Dzięki temu modułowi nie będziesz mieć wątpliwości jak zabrać się za organizowanie codziennych muzycznych aktywności.

Dowiesz się więc m.in:

PONADTO: Aż 33 video z przykładami melodii i rytmiczanek! (Wartość: 400zł)

Dołączając do kursu teraz dostajesz aż 4 super bonusy!

Bonus I: Spotkanie z pianinem (Wartość:100 zł)

Zazwyczaj wartościowe muzykowanie z dziećmi wymaga poświęcenia dużej ilości czasu na szukanie odpowiednich treści... ale z bonusem spotkanie z pianinem będziesz w stanie zaangażować się w muzyczną zabawę w kilka sekund. 

Ten bonus to nie tylko dodanie elementu pianina do warstwy wokalnej, ale i wykorzystanie popularnych melodii, które na pewno znasz!

Wystarczy jedynie włączyć video i słuchać oraz śpiewać dla, lub wspólnie z dziećmi.

Jest to niezwykle praktyczny bonus, który zaoszczędzi Ci masę czasu oraz dostarczy możliwość świetnej zabawy.

Bonus II: Nagranie z webinaru "Umuzykalnianie dzieci 0-5 lat (Wartość: 100 zł)

Po 15 latach pomagania rodzicom i nauczycielom we wspieraniu rozwoju maluszków zauważyłam, że warto informacje przedstawiać na różne sposoby, by lepiej zapadały w pamięć. 

Z tego też powodu nagrałam swój webinar, w których innymi słowami opowiadam o temacie umuzykalniania najmłodszych. Byś jak najlepiej zrozumiała i wdrożyła proponowane przeze mnie narzędzia.    

Wszystko, co jest Ci potrzebne, omówione jest raz jeszcze w tym specjalnym bonusowym wideo!

Bonus III: Dostęp do prywatnej grupy na FB (Wartość 200 zł)

Dołączając do kursu otrzymujesz również dostęp do mojej zamkniętej społeczności na FB, gdzie wraz z innymi rodzicami i nauczycielami wspólnie dzielimy się pomysłami na zabawy muzyczne z dziećmi, wspieramy w coraz lepszym muzykowaniu i dopingujemy w momentach zwątpienia.

Bonus IV: Zajęcia Gordonki online (Wartość: 200 zł)

Przykład profesjonalnych zajęć gordonowskich. Wszystko, co jest Ci potrzebne, to kolorowe pomoce a resztę otrzymasz ode mnie dzięki temu specjalnemu bonusowemu wideo!

Co otrzymujesz?

Najczęściej Zadawane Pytania:

Pytanie I: Jak szybko nauczę się muzykować z dziećmi?

Poprawna odpowiedź brzmi – to zależy! 

Nie jestem w stanie przewidzieć w jakim tempie i jak dokładnie będziesz przerabiała Kurs online „Jak umuzykalniać dzieci 0-5 lat i dlaczego warto!”.

Mogę powiedzieć jednak, że na przestrzeni ostatnich lat miałam okazję pomóc dziesiątkom rodziców i nauczycieli. W większości przypadków muzykowanie możesz zacząć od razu po wysłuchaniu wszystkich modułów. Niektórzy rozpoczynają nawet w trakcie przerabiania kursu 

Pytanie II: Czy muszę mieć wykształcenie muzyczne?

Nie. Jeżeli jesteś laikiem albo jesteś przekonana, że słoń Ci na ucho nadepnął - nadal możesz muzykować z dziećmi. W kursie powiem Ci dokładnie, dlaczego nie tylko jest to możliwe ale przede wszystkim bardzo ważne.

Pytanie III: Czy muszę umieć śpiewać?

Tak, Będę Cię zachęcać do śpiewania ale (jak dowiesz się też z kursu), to jak Ci to wychodzi nie jest najistotniejszą kwestią.

Pytanie IV: Na jak długo przyznawany jest dostęp do kursu?

Dostęp do kursu przyznawany jest przyznawany bezterminowo 🙂

Pytanie V: Jakiego wsparcia mogę oczekiwać z Twojej strony?

Jestem znana z tego, że dbam o swoich klientów i ich efekty. A to oznacza, że jeżeli w dowolnym momencie będziesz potrzebowała mojego wsparcia to wystarczy, że wyślesz do mnie maila ze swoim pytaniem na hello@karolinakizinska.pl.

Dołącz do kursu i wykorzystaj potencjał swojego malucha!

Masz 24 godziny na podjęcie decyzji o dołączeniu, po tym czasie cena wzrośnie do 997zł

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2021 - Polityka prywatności

Krok 1 z 2

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać voucher na zajęcia INTRO i potwierdzić rezerwację miejsca na treningu!

Masz pytania? Zadzwoń do nas: + 48 691 256 266

Close