Kurs online

GADAJ ZDRÓW!
KURS EMISJI GŁOSU ONLINE

Wiele osób sądzi, że sposobu mówienia nie da się zmienić. To nieprawda!
Wystarczą odpowiednie ćwiczenia, trochę cierpliwości i świadomość popełnianych błędów.

Właśnie po to jest ten kurs - by w prosty sposób, krok po kroku, pokazać jak pracować nad głosem by nigdy Was nie zawiódł.

Kurs jest dla Ciebie jeśli:

Na co dzień pracujesz głosem
Odczuwasz potrzebę by mówić zdrowo i bezboleśnie
Chcesz dowiedzieć się, jak pracować samodzielnie nad głosem
Chcesz nabyć ładniejszą barwę głosu
Chcesz dowiedzieć się jak dbać o głos

Prowadząca:             

dr Aleksandra Kamińska - Rykowska


Pianistka, nauczycielka muzyki, certyfikowana instruktorka MLT, dyrygentka chóralna, mama Amelki i Kuby

Od 15 lat umuzykalniam dzieci, od 7 także niemowlęta wg MLT (teoria E.E. Gordona). 

Miałam okazję obserwować różne metody pracy z dziećmi w Polsce, USA i różnych krajach Europy i czerpiąc z tych doświadczeń pracuję z maluchami i rodzicami w swojej Szkole Muzyki Kompozytornia w Poznaniu. Według idei umuzykalniania najmłodszych powstał mój Klub Malucha Fikamy bez MAMY! oraz Przedszkole Fikamy i GRAMY!

Wspieram rodziców i nauczycieli w procesie rozwoju dziecka przez muzykę poprzez zajęcia na żywo oraz kursy online.


- doktor sztuki, 

- wokalistka, 

- adiunkt Akademii Muzycznej w Poznaniu 

- wykładowca kultury języka i emisji głosu na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, 

- trener Umięjętności Społecznych, 

- autorka szkoleń z emisji głosu i wystąpień publicznych.

Co dostajesz?
Pięć plików pdf z opisem najważniejszych aspektów pracy nad głosem (BHP i relaksacja, oddychanie, fonacja, rezonans, dykcja)
Pięć nagrań video, pokazujących praktyczne ćwiczenia i będących rozwinięciem informacji zawartych w pdf'ach

Opinie uczestników:

Bardzo cenny

Poza tym, że jestem mamą i dużo czytam na głos swoim dzieciom, głosem pracuję również zawodowo. Pracuję w korporacji, gdzie prowadzę szkolenia i wspieram innych w doskonaleniu jakości prowadzonych przez nich rozmów telefonicznych. Zdarza mi się mówić kilka godzin dziennie. 

Kurs online składa się z części teoretycznej i zestawu filmów wideo. Najpierw zapoznałam się z materiałem dotyczącym higieny pracy głosem - był dla mnie bardzo cenny. Po przeczytaniu włączyłam pierwszy, kilkuminutowy film - przywitała mnie serdeczna, uśmiechnięta twarz profesjonalistki w tym fachu, czyli Pani Aleksandry Kamińskiej-Rykowskiej. Z dużą dozą dobrego humoru Pani Aleksandra prowadziła mnie przez kolejne ćwiczenia w częściach o oddechu, fonacji, rezonansie oraz dykcji i artykulacji. Ćwiczenia były krótkie, łatwe do samodzielnego powtórzenia i zapamiętania. Podobało mi się, że kurs i filmiki były podzielone na części, łatwiej było mi później wrócić do interesujących mnie fragmentów. 

 Czy wzięłabym w kursie udział jeszcze raz? 

Tak! Co więcej - już teraz wracam do filmów i powtarzam ćwiczenia z prowadzącą. Mam nadzieję, że w przyszłości powstanie kolejna część - dla zaawansowanych 🙂

Jadwiga Ciesielczyk

Szkoleniowiec

Efekt czujesz od razu!

Głos w mojej pracy to jedno z najważniejszych narzędzi. Niejednokrotnie słyszałam od uczestników moich szkoleń: "może pani mówić głośniej"? Miałam wrażenie, że muszę krzyczeć. Do tego dostawałam zadyszki i po kilku godzinach normalnie skrzypiałam zamiast mówić.

Kurs sprawił, że mnie słychać nawet na końcu sali a ja oddycham swobodnie i w ogóle się nie wysilam. Ćwiczę codziennie, śpiewając, mówiąc, czytając dziecku bajki, bo teraz wiem jak!

Szczerze polecam. Prowadząca kurs, Ola, to inspiracja sama w sobie - praktyk z krwi i kości. Podaje mnóstwo praktycznych przykładów i ćwiczeń. A co najważniejsze, efekt czujesz od razu

Monika Bartkowiak

Trener sprzedaży

Ogromna motywacja

Formuła kursu została opracowana w taki sposób, żeby nadmiarem przekazanych informacji nie zniechęcić do pracy nad sobą. Uporządkowany, logiczny podział [...], zestaw ciekawych ćwiczeń, które można bez większego trudu samemu wykonywać tak często, jak się chce. Prowadzi nas w tym wszystkim kompetentny lektor, pani Aleksandra, która pomaga stopniowo odkrywać nasze własne - często nieświadome - predyspozycje głosowe. Dodatkowo każdy materiał filmowy został wzbogacony o przydatną wiedzę z zakresu prawidłowego oddychania, fonacji, dykcji i artykulacji. Wszystko to pozwala na zrozumienie zasad funkcjonowania aparatu mowy, dzięki czemu wzrasta również świadomość lepszego wypowiadania się, a co za tym idzie - lepszej komunikacji z otoczeniem.

Dla mnie osobiście kurs online z emisji głosu stanowi ogromną motywację do tego, żeby zmienić pewne złe nawyki podczas mówienia. Pracując zawodowo jako pilot wycieczek, bardzo często doświadczam negatywnych skutków przeciążenia strun głosowych. Teraz wiem, że jest to efekt w przeważającej mierze nieprawidłowego oddechu i zaburzenia fonacji. Dzięki cennym wskazówkom i instrukcjom, przekazanym przez panią Aleksandrę, będę teraz bardziej życzliwie obchodziła się ze swoim głosem. 

Magdalena Kotlarek

Pilot wycieczek

Kliknij poniżej, ujarzmij swój głos i... GADAJ ZDRÓW!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Kompozytornia sp. z o.o. - 2021

Krok 1 z 2

Na jaki adres e-mail wysłać Ci link z dostępem do spotkania?

50% Complete ...

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na webinar!

Wypełnij poniższy formularz, aby zarezerwować bezpłatnie swoje miejsce na zbliżający się webinar!

Zapisując się na webinar wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Kompozytornia sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wiesiołkowa 24 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Close