Aktualności

Newsletter

Zapisz się do newsletteraz i otrzymaj E-book Muzyczne zabawy z dzieckiem gratis!

czytaj dalej »

Gadaj zdrów! Kurs online z emisji głosu

Zapraszamy na warsztaty Gadaj zdrów! Dla kogo? Dla wszystkich osób pracujących głosem - nauczycieli, wokalistów, szkoleniowców, biznesmenów...

czytaj dalej »

W starym zamczysku na skale - "Kołysanki wydobyte z pamięci"

"Czy w dobie komputerów, telewizji, coraz bardziej technicznie zaawansowanych zabawek w świecie dziecka jest jeszcze miejsce na proste melodie, rzewne kołysanki, ilustrację dźwiękiem??" Anna Komendzińska

czytaj dalej »

Nauka gry na instrumentach Poznań

Czy chcesz by Twoje Dziecko wykorzystało swój potencjał i rozwijało zdolności muzyczne? By nauczyło się grać na instrumencie? A przede wszystkim kreatywnie spędzało czas? Zapisz go na zajęcia, które wprowadzają dzieci 5-9 lat w świat gry na instrumencie i wspólnego tworzenia muzyki! Nauka gry na pianinie Poznań, nauka gry na skrzypcach Poznań, nauka gru na gitarze Poznań.

czytaj dalej »

Zajęcia umuzykalniające wg teorii E.E. Gordona Poznań

Zapraszamy na nasze zajęcia umuzykalniające metodą E.E. Gordona w Poznaniu! ul. Szamotulska 40/5 oraz ul. Winiarska 56D :)

czytaj dalej »

Koncerty gordonowskie Poznań

Zapraszamy na cykliczne koncerty gordonowskie dla maluszków 0-4 lata w Szkole Muzyki Kompozytornia!

czytaj dalej »

Zajęcia gordonowskie Poznań

W Szkole Muzyki Kompozytornia oferujemy zajęcia wg teorii E.E. Gordona dla maluszków 0-3 lata, 3-5 lat oraz, w połączeniu z nauką gry na instrumencie, dla dzieci 5-9 lat!

czytaj dalej »

Numer specjalny Muzyka dla Dzieci w czasopiśmie MEAKULTURA

Specjalnie z okazji Dnia Dziecka w czasopiśmie MEAKULTURA ukazał się numer specjalny poświęcony Muzyce dla Dzieci (pod moją redakcją :). Zapraszam do lektury!

czytaj dalej »

Body percussion czyli gra na... sobie??

Ostatnio przy mówieniu rytmiczanki córce zaczęłam przy okazji klaskać w ręce, nogi i tupać. Córa najpierw patrzyła zdziwiona, po czym sama zaczeła ze śmiechem tupać :) A to nic innego jak body percussion!

czytaj dalej »

Oswoić klasykę...

Chcesz umuzykalniać dziecko ale na samą myśl, że miałabyś/miałbyś z nim słuchać muzyki klasycznej dostajesz gęsiej skórki? Ten wpis jest dla Ciebie!

czytaj dalej »

Dwa sposoby na rozwijanie zdolności muzycznych dziecka dla zabieganego rodzica

Wszyscy jesteśmy zabiegani. W tym wpisie podaję wam dwa sprawdzone sposoby na rozwinięcie zdolności muzycznych malucha kiedy naprawdę nie mamy na nic czasu ani siły.

czytaj dalej »

Muzyka do wspólnego tańca z dzieckiem

Lubicie tańczyć z maluchami? Daje im to bardzo wiele poza świetną zabawą!

czytaj dalej »

Jakie piosenki do usypiania dziecka?

Jakie piosenki są najlepsze do usypiania naszych pociech i jednocześnie są dla dziecka wartościowe pod kątem rozwijania jego zdolności muzycznych? (czyli jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :))?

czytaj dalej »

Jak rozwijać zdolności rytmiczne dziecka? 6 wierszyków, które możesz wykorzystać.

Pewnie większość z Was wie, że nie każdy ma poczucie rytmu. To widać zwłaszcza  w tańcu - są osoby, które poruszają się w takt muzyki bez problemu, a są i takie którym, jak to się mówi, muzyka "nie przeszkadza" :)

czytaj dalej »

Po co umuzykalniać dziecko?

Są rodzice, którzy umuzykalnianie dziecka uważają za zbędny dodatek do jego edukacji. "Przecież zajęcia z angielskiego bardziej przydadzą się mojej córce/synowi w przyszłości" - mówią.

Czy rzeczywiście lepiej jest zapisać dziecko na angielski lub matematykę zamiast na zajęcia muzyczne?

Po co umuzykalniać dziecko?

czytaj dalej »

Jaką muzykę puszczać dziecku?

Bardzo często słyszę od Was pytanie jaką muzykę puszczać dziecku. Zwłaszcza kiedy nie czujecie się swobodnie śpiewając mu, zależy Wam na tym, by muzyka, której dziecko słucha na co dzień była dla niego jak najlepsza i wspomagała jego rozwój.

czytaj dalej »

Gotowe zabawy z muzyką - darmowy ebook!

Kochani specjalnie dla osób, które zapiszą się do mojego newslettera przygotowałam e-book Muzyczne inspiracje - gotowe zabawy z muzyką. Znajdziecie tam 5 zabaw muzycznych dla rodziców z dziećmi od 0 do ok. 6 roku życia :)

czytaj dalej »

up
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.